Як зробити фоторамку.

Якщо включити фантазію, можна змайструвати красиву фоторамку з чого завгодно. Давайте пошукаємо в коморі стару книжку і спробуємо зробити оригінальну рамку для фотографій з неї. Не забудьте переконатися в тому, що книжка не першого видання і що це не цінний екземпляр книги. Буде дуже шкода і нерозумно псувати таку цінність.
Вам знадобиться
  • Непотрібна книга в твердій палітурці;
  • Фотографія;
  • Олівець або ручка;
  • Канцелярський або будь-який інший гострий ніж;
  • Скотч або клей;
  • Як доповнення - куточки для фотоальбомів.
Інструкція
1
Пошукайте стару книжку з барвистою обкладинкою. Відкрийте її, прикладіть фотографію, для якої ви бажаєте зробити обкладинку, до внутрішньої сторони книжкової обкладинки. Обведіть контури фотографії олівцем або ручкою.
2
Канцелярським або будь-яким іншим гострим ножем акуратненько проведіть по проведеним лініях. Робити це потрібно з натиском, але щоб не прорізати обкладинку наскрізь. Тепер відокремте картонну частину книжково обкладинки, залишивши недоторканим її паперове покриття.
3
Після цього виконайте в паперовому покритті книжкової обкладинки невеликий отвір, залишаючи кордон навколо рамки приблизно в 2,5 см. Потім проріжте куточки паперового покриття по діагоналі. Зігніть краєчки і приклейте їх у внутрішній частині книжкової обкладинки або примотати нитками. Так ви отримаєте акуратне на вигляд отвір для рамки.
4
Зробіть додаткову білу рамку для фотографії, вирізавши отвір з титульної сторінки трохи меншого розміру, ніж ваше фото і до його задньої частини прикріпивши фотографію. Красива рамка для фотографій зі старої книги готова.
Корисна порада
Якщо у вас немає вдома старих непотрібних книг у твердій палітурці, пошукайте їх на книжкових ярмарках, у знайомих або в комісійних магазинах, де продають старі книжки. Витратьте на книгу якнайбільше грошей. А ще краще буде, якщо ви дістанете її безкоштовно (у друзів або знайомих, наприклад) .Виберіть книжку, яку ви любили читати ще в юності. Вставте в фоторамку з неї вашу дитячу фотографію. У вас вийде книга спогадів.