Як приймати ліда.

Капсули « Ліда » застосовуються в якості засобу для схуднення. Вони випускаються в Китаї і є біологічно-активною добавкою до їжі. В даний час « Ліда » є одним з ефективних засобів, які допомагають позбутися зайвої ваги.
Інструкція
1
До складу даного препарату входять натуральні компоненти рослинного походження. Капсули « Ліда » включають екстракти хризантеми, батату, топінамбуру, колеусу, гуарани та інших рослин. Завдяки ретельно підібраному складу, капсули легко і швидко розщеплюють жири, знижують апетит, нормалізують обмін речовин і як наслідок, допомагають позбутися зайвих кілограмів і досягти бажаних пропорцій фігури.
2
Капсули « Ліда » призначають хворим, що страждають надмірною вагою, порушенням обміну речовин, схильним до переїдання, гіпотиреозу, що потребують корекції фігури. Даний препарат призводить до бажаних результатів досить швидко. Вже через 2-3 тижні втрата ваги складає до 15 кілограм (залежно від початкової маси тіла).
3
Препарат « Ліда » випускається в капсулах зеленого кольору, всередині яких знаходиться кремовий порошок. Приймати їх необхідно по 1 капсулі на день, бажано вранці натщесерце, запиваючи великою кількістю води. Курс лікування становить 1 місяць. Стандартна упаковка « Ліда » розрахована на цей період. Щоб підсилити ефект, можна продовжити прийом препарату протягом ще одного місяця. У такому випадку капсули потрібно приймати через день. Безперервний прийом препарату довше двох місяців не рекомендується. Слід зробити перерву не менше півроку.
4
Капсули для схуднення не можна приймати вагітним і годуючим жінкам, особам, які перенесли інфаркт, інсульт, страждаючим захворюваннями серцево-судинної системи, кишковими захворюваннями, а також літнім людям (старше 65 років), дітям і підліткам (до 16 років) .
5
Оскільки під час прийому препарату знижується апетит, слід включити в раціон вітамінно-мінеральний комплекс, щоб заповнити дефіцит необхідних речовин для нормальної діяльності організму. Крім того, « Ліда » має і ряд побічних дій. Це може бути нудота, блювання, сухість у роті, безсоння, запаморочення. Щоб знизити можливість появи подібних симптомів, необхідно вживати під час прийому капсул більше рідини.