Як дізнатися, Яка професія вам підходить. Як дізнатися Яка робота тобі підходить.

У певний момент життя кожна людина стикається з проблемою самовизначення. «Яку професію обрати?», «Яка спеціальність мені підходить?» - Цими питаннями сьогодні задається більшість випускників шкіл. Однак не виключені й випадки, коли люди у вельми солідному віці хочуть змінити сферу діяльності, і бажають реалізувати себе в новому напрямку. Так як же дізнатися, яка професія вам найбільше підходить?
Інструкція
1
Правильно вибрати професію дійсно не так-то просто. Якщо ви зіткнулися з проблемою професійного вибору, для початку найкраще зрозуміти, чим займатися вам найбільше цікаво. Любіть ви вважати або ж, навпаки, писати, спілкуватися з людьми або ж, навпаки, віддаєте перевагу перебувати на самоті, приваблює вас робота роз'їзного характеру або ж вам по духу офісний стиль життя. Визначте для себе, яка область діяльності викликає у вас інтерес, і від чого ви дійсно отримуєте задоволення.
2
Далі постарайтеся визначити, що у вас найкраще виходить робити, і що допомагає вам у цьому. Постарайтеся зрозуміти, які здібності для вас характерні: розвинена у вас швидше логічне мислення або ж, навпаки, образне. Знання того, які здібності у вас є, також допоможе визначитися з професією. Вибираючи майбутню посаду, важливо орієнтуватися на ті професійно важливі якості, які у вас є - це допоможе досягти успіху в кар'єрі.
3
Після того, як ви визначилися зі сферою своїх інтересів і здібностями, постарайтеся приміряти їх до тих спеціальностями і посадами, які пропонує ринок праці. Детально почитайте про сучасні професія х в спеціальній літературі, зверніть увагу на затребуваність посад.
4
Перебуваючи на стадії вибору, також можна звернутися до психолога або профконсультанта - консультація фахівця, безсумнівно, допоможе обрати професію. Крім цього, визначитися з професією можна, скориставшись спеціальними профорієнтаційними тестами. Знайти їх можна, як в інтернеті, так і в книгах. Таким чином, на сьогоднішній день існує декілька варіантів вирішення проблеми професійного самовизначення. Правильний вибір майбутньої спеціальності допомагає людині знайти свій життєвий шлях і повною мірою реалізувати себе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vfViGKkcvxI