Як зібрати москітну сітку.

Літо - найяскравіша і краща пора року. Здається, ніщо не зможе її затьмарити. Але є навіть влітку кілька суттєвих незручностей, здатних зіпсувати настрій. Одне з них - комарі, мошка та інший гнус. Якщо при виході на вулицю або при виїзді на природу вам може допомогти аерозоль або спрей, то в домі цю проблему потрібно вирішувати іншими способами. Так одним з них може бути москітна сітка. Купити її під розмір вашого вікна буває важко. В такому випадку ви можете зібрати її своїми руками.
Вам знадобиться
  • ножівка, рулетка, кутник, ніж, молоток, маркер, сітка від комарів.
Інструкція
1
Проведення вимірів відповідно до віконною рамою або віконним прорізом, на якому буде встановлена сетка.Замери переносяться на складові частини - на каркас. Він може бути двох типів - з алюмінієвого профілю з канавкою для гумки або з дерева. Як правило, зручно проводити споруду сітки з чотирма складовими. Якщо ви досить добре розбираєтеся в столярній справі, то в цій конструкції можна передбачити фрамугу. Елементи рами варто з'єднати кутовими стяжками в першому варіанті (з алюмінієвим профілем) і за допомогою цвяхів (у другому варіанті).
2
Установка в конструкцію москітної сеткіЕслі ви вирішили вставити її в перший профіль, то вам доведеться скористатися невеликими саморізами або тонким дублюючим шаром (від цього залежить фортеця кріплення). При використанні дерев'яної конструкції варто накласти сітку на рамку. На сітку покладіть штапики або тонкі рейки з дерева або пластика, прибийте невеликими цвяхами і натягніть сітку при її закріпленні.
3
Закріплення мережки на цього вам можуть знадобитися гачки. Проводити кріплення вже зібраної конструкції варто з будь-якого боку вікна. Це залежить від того, в який бік відчиняються рама.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що в залежності від напрямку відкриття вікна, сітка може кріпитися по-різному. До того ж, вона може бути прибита з зовнішньої сторони будівлі на досить тривалий термін. Якщо ви виготовили москітка з дерева, то вона не зможе прослужити вам декілька років, так як швидко прийде в непридатність під впливом дощу і сонця.
Корисна порада
При кріпленні на гачки сітка може бути знімною. Зовсім не обов'язково кріпити її на тривалий термін. До того ж, вона має властивості псуватися під впливом природних факторів. Використовувати коштує ті матеріали, з якими ви маєте можливість роботи і у вас є навички роботи з ними. Варто вибирати сітку не тільки за розміром осередків, але і за кольором.