Як розпізнати афериста.

Кожен день в нашій країні шахраями прокручуються різні афери. І злочинцям майже завжди все сходить з рук. Або зважаючи сором'язливості і закомплексованості громадян, або через те, що в нашому законодавстві немає належного покарання для подібного роду злочинців. Максимум, що може загрожувати шахраєві - це шість років позбавлення волі. Але на ділі зазвичай обходитися трьома-чотирма роками. Так як же не стати жертвою афериста ? Як не дати злочинцеві нажитися на вашому нещастя? Відповідь на ці питання один. Потрібно бути пильним.
Інструкція
1
Але не можна постійно підозрювати всіх і вся. Це може привести до розладу нервової системи. Але й надто розслабленим теж бути не варто. До потенційно небезпечних людям, які можуть спробувати вас обдурити, відносяться: незнайомі вам люди, особи, які вже коли-небудь когось обманювали, і ті, хто є вашими прямими конкурентами в якомусь важливій справі.
2
Незнайомі вам особи, які намагаються вивідати у вас якусь інформацію й які обіцяють золоті гори, швидше за все, шахраї. Прикладом можуть служити цигани на вокзалі, сектанти на вулиці або агенти сумнівних фінансових корпорацій. Ця група шахраїв, як правило, проявляє зайву настирливість. Щоб не стати їх жертвою достатньо тільки не відвертими з незнайомцями на вулицях, а краще взагалі не вступати в діалог.
3
Якщо ж ви впевнені в тому, що людина, з якою вам доведеться мати справу, когось вже обманював, то чи варто взагалі мати з ним справу?
4
Ваші прямі конкуренти також погребує піти на обман, щоб досягти мети. Тому будьте вкрай пильні в питаннях купівлі/продажу нерухомості, отримання заповіту, просування по кар'єрних сходах і так далі.
5
Популярною формою обману останнім часом став обман в інтернеті. Як же розпізнати афериста в мережі? Ось деякі ознаки того, що вас хочуть обдурити. Вам на пошту приходить лист від невідомої людини з яким-небудь дуже привабливою пропозицією у вигляді спаму. У листі може також міститися пропозиція про роботу з нечуваними доходами. Професійних навичок від вас не потрібно. Вас просять вислати якусь суму грошей на короткий номер, щоб дізнатися докладніше про роботу. Будьте впевнені, що це обман. І краще взагалі не відповідати на подібні пропозиції. Не дарма в народі кажуть, що безкоштовний сир лише в мишоловці.