Як вибрати ключку.

Ключка є найголовнішим хокейним атрибутом. Діляться ключки на професійні, напівпрофесійні і любительські. Останні часто роблять з фанери, вони дешеві, але ламаються часто. Перші та другі виготовляють вже з легких і міцних порід дерева покривають для міцності спеціальним покриттям з вуглепластика. Як вибрати ключку під себе? Повернемося до цього питання після невеликого курсу історії.
Інструкція
1
Раніше ключки складалися з дерев'яної ручки і гака, загнутого під певним кутом і не має ніяких заокруглень. Багато хокеїсти вручну надавали форму таким ключками. Але ключки ці були неміцними і ламалися від різких рухів і ударів.
2
Сьогодні до хокейні ключки пред'являють вже інші вимоги. Одне з них - баланс. При виборі правильної для себе ключки звертайте на цей параметр особливу увагу. При з'єднанні з руків'ям гак переважувати не повинен, інакше ключкою складно буде управляти.
3
На пружність також потрібно дивитися. Зараз хороші ключки оснащуються спеціальними зонами на рукоятці. Натискання на ці зони дозволяє хокеїстові домагатися найбільшої сили і точності удару. Таким чином, різні частини рукоять працюють в різних режимах. Коли вибираєте собі ключку, спробуйте її погнути. Ключка не повинна згинатися однаково в усіх місцях. За рахунок різних матеріалів рукояті ключки вигин повинен бути неоднорідним. По ходу вниз в сторону гака рукоятка стає тоншою. З такою ключкою вам буде легше контролювати шайбу і удари.
4
Незважаючи на багато змін, ключка досі залишається самим часто ламається хокейним атрибутом. Тому не поспішайте особливо в її виборі. Ключка повинна вам відповідати по вигину гака і довжині. Оптимальна довжина ключки - до носа стоїть в звичайному взутті людини.
5
Якщо не можете підібрати таку ключку, щоб її рукоятка зовсім не ковзала в руці, не переживайте. Рукоятку можна по всій довжині замотати нескользкой ізолентою в будь-якому зручному для вас місці.
6
Якщо обираєте ключку для своєї дитини, то врахуйте наступне: дорослі ключці росту дитини не відповідають, тому і брати їх не потрібно. Крім цього, вам слід купувати дитині ключку з прямим гаком, особливо якщо він тільки починає грати в хокей. Тоді у вашого чада буде час і можливість визначитися з хватом.