Як зробити бант на ялинку. Як зробити бант з атласної стрічки.

Новорічна ялинка - один з самих найважливіших атрибутів свята. Неможливо уявити новорічне бенкет без цієї лісової красуні. Практично в кожному вікні десятиповерхових висоток і приватних будиночків починаючи з 28 грудня можна спостерігати іскристі переливи гірлянд, що прикрашають святкову ялина. Багато господині ставляться до прикраси ялинки дуже серйозно, і воліють майструвати іграшки вручну.
Вам знадобиться
  • цветнаябумага, клей, фольга, тканина, стрічки, нитки, бісер, паєтки, бахрома, блискітки.
Інструкція
1
Одним з найпростіших у виготовленні прикрас для ялинки є бант. Подібну прикрасу можна виготовити, наприклад, з кольорового паперу: виберіть найбільш сподобалися вам кольору паперу, виріжте прямокутники, за розміром збігаються з розміром бажаного бантика. Набагато простіше використовувати двосторонню папір, але, якщо папір одностороння, просто склейте два прямокутника, так щоб колір був присутній з обох сторін. Потім складіть заготовку гармошкою, посерединке перев'яжіть гарною стрічкою, так щоб кінчики стрічки утворювали петлю. І ось, бантик готовий.
2
Також чудовим матеріалом послужить фольга. Якщо у вашому будинку її не знайдеться, то можна використовувати навіть шоколадну обгортку.
3
Бантики, виготовлені з тканини, також актуальні. Візьміть ваші, колись використовувані для зав'язування кісок, стрічки і, зав'язавши їх в красивий бант, зшийте нитками в області вузлика. Так бантик НЕ розв'яжеться.
4
Багато людей вважають за краще використовувати як матеріал фантики від цукерок. Цей варіант дуже вдалий, оскільки фантики зазвичай яскраві і іскристі, а значить, ідеально підходять для прикраси ялинки. Мінусом, в даному випадку, є обмеженість у розмірі бантика.
5
Отже, основ для безпосередньо бантика може бути дуже багато. Але просто бантик з кольорового паперу або атласної тканини - це нудно. Якщо, звичайно ж, ви не прикрашаєте сувору офісну ялинку. Для додання бантикам остаточного лиску можна використовувати бісер, різноманітні паєтки, бахрому, блискітки та інші подібні дрібниці. Все це можна закріпити двома способами: нитками або спеціальним декоративним клеєм.
Зверніть увагу
В той же час, бантик важливо не перевантажити. Не забувайте, він призначений для прикраси ялинки. І, якщо бант буде занадто важким, то гілочка може сильно нагнутися або навіть зламатися. До того ж, набагато приємніше виглядають в міру фарбовані банти.
Для прикраси новорічних подарунків та інтер'єру часто використовуються банти . Зав'язуються вони як косички - простим вузлом, тому, щоб такий елемент декору виглядав виграшно, важливо використовувати гарну цікаву стрічку. Її можна придбати або зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - муліне;
  • - голка для вишивання;
  • - канва з обробленими краями;
  • - атласна однотонна стрічка;
  • - фарби по тканині або акрилові фарби по склу;
  • - бісер, нитки, голка з тонким вушком;
  • - картата яскрава тканину.
Інструкція
1
Вишийте на готової стрічці з канви невеликі новорічні мотиви. Таке полотно з обробленими краями можна придбати в магазинах для рукодільниць, воно буває різної ширини і кольору. Намагайтеся не допустити на зворотному боці тасьми освіти вузликів і довгих ниток. В якості мотивів ви можете вибрати окремі малюнки або суцільний орнамент.
2
Виріжте на картоні трафарет у вигляді ялинок, сніговиків або ведмедиків. Таке зображення має бути рівним і складається з простих деталей. Помістіть трафарет на атласну стрічку таким чином, щоб вирізана картинка повністю розташовувалася на поверхні тканини. За допомогою поролонового спонжа нанесіть фарбу на вирізану область. Ви можете використовувати фарби по тканині або по склу. Не робіть малюнки гуашшю або аквареллю, вони потечуть при контакті з водою, а краї зображення можуть вийти нечіткими.
3
Пришийте по двох краях атласної стрічки бісер. Ви можете попередньо нанизати бісер на нитку, а після прихопити її по контуру стрічки декількома стібками. Крім того, можна кожну бісеринку пришити окремим стібком. Така прикраса краще робити на широкій атласній стрічці.
4
Придбайте яскраву тканину в клітку. Наріжте її на стрічки необхідної ширини і обробіть зрізи на швейній машинці швом "зигзаг". При бажанні можна розрізати тканину по косою, в цьому випадку малюнок буде розташовуватися по діагоналі, майте на увазі, що така стрічка тягнеться більше, ніж нарізана вздовж нитки основи або качка.
5
Нанесіть на атласну стрічку малюнок за допомогою прозорого гелю з блискітками. Він продається у відділах для дитячої творчості. Дайте йому добре висохнути. Виберіть необхідну довжину стрічки, зробіть два зустрічних надрізу під кутом 45 градусів. Якщо стрічка виготовлена з синтетичної тканини, її краї можна обпалити, щоб не розпускалися.
6
Складіть стрічку навпіл, відзначте приблизну середину. Двома руками зав'яжіть бантик, розправте матеріал. Намагайтеся, щоб вузлик був об'ємним. В середину можна прикріпити дзвіночок, сніжинку або намистинки.
7
Прикріпіть бант до подарунка або новорічного прикрашання за допомогою двостороннього скотча або пришити його непомітними стібками.