Як записати з відеокасети.

Відео-технології значно змінилися. Сьогодні відео на касетах стає раритетом. На зміну йдуть фільми на DVD. Виробники CD, DVD дисків стверджують, що їхня продукція буде служити практично вічно. Виникає питання, як перенести запис з вашою відеокасети на DVD?
Інструкція
1
Перевірте правильність підключення аналогової камери або відеомагнітофона.Установіте потрібний режим камери саме для відтворення відео, виберіть у меню Файл функцію «Запис відео».
2
Другий варіант: на панелі з написом "Операції з фільмами" зайдіть у розділ «Запис відео», виберіть опцію «Запис з відеопристрої».
3
Ви знаходитесь на сторінці «Пристрій відеозапису». Зі списку «Доступні пристрої» вибираєте аналогове пристрій, який плануєте використовувати для запису. Зі списку «Джерело введення відео» виділяєте вхідний канал, який будете використовувати. Під кнопкою «Налаштування» є параметри пристрою відеозапису, які можна відрегулювати на ваш розсуд.
4
Зі списку «Звуковий пристрій» виділіть потрібне вам пристрій звукозапису, а в списку «Джерело введення звуку» знайдіть вхідний канал, запланований для іспользованія.Чтоби відрегулювати параметри гучності записаного звуку, змістити регулятор «Рівень входу» в потрібну позицію.
5
У рядку «Введіть ім'я файлу для записаного відео» наберіть ім'я файлу для вашого відео. Потім в області «Виберіть папку для збереження записаного відео» визначте папку, де ви будете зберігати відео. Цю ж операцію можна виконати, якщо натиснути кнопку "Обзор", також функціонуючу для вибору папки.
6
Перейдіть на сторінку "Параметр відео» і введіть параметр відео.Еслі вам необхідно отримати кліпи меншого розміру, натисніть значок «Створити кліпи після завершення роботи майстра».
7
У процесі запису відео може початися відтворення звуку через динаміки. Щоб запобігти подібну ситуацію, встановіть значок «Вимкнути динаміки» .Щоб запис автоматично зупинилася через певний час, натисніть на прапорець «Обмеження часу запису». У рядку встановіть параметр необхідної тривалості запісі.Виберіте команду «Почати запис», а для того, щоб програма завершила роботу, натисніть опцію «Готово».