Як зняти бензонасос у Audi.

Бензонасос - це важливий елемент паливної системи автомобіля, необхідний для подачі палива в двигун. Тому при поломці необхідно якнайшвидше провести його заміну.
Інструкція
1
Приготуйте необхідний інструмент: хрестову викрутку, набір гайкових ключів, хомут і новий бензонасос, якщо будете проводити зняття з подальшою його заміною. Бажано, щоб бензину в баку було якомога менше. Якщо є можливість, попередньо злийте його. Роботу проводите на відкритому просторі, далеко від займистих і нагрітих матеріалів.
2
Відкрийте багажник і зніміть килимок усередині нього. Відкиньте спинки задніх сидінь, якщо це можливо, і працюйте через відкриту задню двері. Відкрутіть невелику кришечку, яка забезпечить доступ до кришки бака. Ретельно протріть поверхню бака від пилу і бруду, щоб вона не потрапила всередину. Від'єднайте роз'єм проводів. Для цього акуратно відігніть фіксатори по краях.
3
Вимкніть два шланга, які кріпляться за допомогою хомута і болта з прокладками. Намагайтеся не втратити ці деталі, тому відразу відкладіть їх в сторону. Опустіть руку всередину бензобака і нащупайте засувки, які і тримають потрібний вам бензонасос. Акуратно отщелкніте їх і витягніть насос назовні, попередньо запам'ятавши або позначивши його положення щодо шланга, щоб згодом при установці нового не виникло зайвих проблем.
4
Відкрутіть гайки, які кріплять на контактах бензонасоса негативну і позитивну клеми. Зніміть хомутик, який зміцнює шланг високого тиску і остаточно від'єднайте насос. Після цього візьміть новий агрегат і вставте його на місце старого, стежачи за тим, щоб він встав якомога точніше.
5
Затяните хомут і приєднаєте дроти. Злегка повертайте насос, щоб його заборная горловина точно встала в поглиблення. Простежте, щоб клацнули всі фіксатори. Пам'ятайте, що горловина і засувки зроблені з пластмаси, тому будь-яке різке і сильне натискання може привести до їх поломки.