Як шити сукні для барбі. Як зшити весільну сукню для барбі.

В світі барбі діють свої закони, відповідно до яких вона повинна бути володаркою шикарного гардероба, який неодмінно буде продемонстрований таким же модницям-подружкам. При бажанні можна самостійно зшити чудове плаття, яке стане предметом гордості вашої дитини.
Інструкція
1
Насамперед необхідно взяти шифон, що має набивання темно-синього кольору для сукні і тонку парчу золотого кольору, яка призначена для одного з нижніх шарів спідниці, коміра і пояса, а також застібку на липучці блакитного кольору, довжина якої 5 см, а ширина 0.5 см.
2
Для пошиття нижньої спідниці з парчі, зробіть викрійку смужки, довжина якої становить 30 см., А ширина - 11 см. Також викроїте іншу смужку завдовжки 100 см, і шириною 5 см. Один з зрізів тієї смужки, яка має довжину 100 см, відгинайте два рази по 0.5 см на виворітну сторону і прострочіть, далі верхній зріз цієї смужки забирайте і починайте обметувати дрібними складками, поки не вийде довжина 30 см (залишки обрізаємо). До зрізу, який розташовується на смужці довжиною 30 см., Вшитої ту оборку, яка зі складками. Верхній зріз 30-ти сантиметрової смужки обметують складочками до отримання 13-ти сантиметрової довжини. Бічні зрізи обох оборок необхідно відігнути на виворіт два рази по 0.5 см., А потім прострочити.
3
Сукня шиється відповідно до розмірів ляльки, які вказані в схемі. Спочатку будується креслення спідниці, який дорівнює величині Барбі. Потім деталь з паперу потрібно вирізати і прикласти з вивороту. Далі візьміть крейду і обводьте контур спідниці-сонце. Деталь розрізати по лінії, уздовж лінії цього розрізу і по лінії нижнього зрізу потрібно відвернути матеріал на виворіт на ширину 0.5 см, випрасувати праскою і прострочити. Елемент верхньої спідниці накладається на лицьову сторону нижньої спідниці, потім обидві деталі нам необхідно прострочити по верхньому зрізу і трохи приспустити до довжини нижньої спідниці.
4
З матеріалу синього кольору потрібно викроїти два елементи рукавів, одну деталь переду із згином і два елементи спинки, при цьому необхідно залишити по зрізах спинки припуск 1 см і за рештою зрізах 0.5 см.
5
З парчі необхідно викроїти 4 елементи коміра з припущеннями в 0.5 см і смужку завдовжки 60 см, а ширина 4 см для пошиття пояса на сукню. З усіх боків виточки прошиваються між собою. Ті припуски, які призначені для подгибки рукавів, відвертаються на виворіт і притачивают.
6
Рукава втачівают після бічних швів. Потім відвернути припуски, які припадають на середні зрізи спинки і приметать. Далі деталі ліфа і спідниць складаються лицьовими сторонами, сточуються зрізи в районі талії і суміщаються краю ліфа і задніх зрізів спідниць. Та смужка, яка складається з парчі, повинна бути Обмітати по лінії контуру, при цьому тканина повинна бути підігнута на ширину 0.3 см, і кілька разів обгорнута навколо талії. Завершальним елементом є бант, який зав'язується ззаду.