Як зберігати троянди.

Коли дарують троянди , так хочеться подовше зберегти ці красиві і тендітні квіти. При неправильному догляді троянди дуже швидко в'януть і гинуть. Щоб цього не сталося і букет радував вас дуже довго, існує кілька способів, які допоможуть вам милуватися трояндами не менше одного місяця.
Вам знадобиться
  • - фільтрована вода;
  • - миючий засіб для посуду;
  • - відбілювач;
  • - целофан;
  • - оцет;
  • - цукор;
  • - препарат Крізан;
  • - аспірин;
  • - окріп.
Інструкція
1
Розгорніть упаковку і очистіть стебло від листя, шипів і шкірки на висоту вашої вази. Зробіть новий зріз на стеблі, трохи розпатрати його ножем.
2
Налийте в вазу води, бажано не водопровідною, а фільтрованої. Насипте 2-3 чайні ложки цукру, додайте 1 чайну ложку столового оцту. Поставте троянди . Воду міняйте щодня, роблячи той же розчин. Стебла квітів промивайте щодня чистою водою.
3
Також можна зберегти квіти, якщо у воду додати одну краплю миючого засобу для посуду або одну краплю відбілювача. Воду міняйте щодня. Стебла промивайте проточною водою.
4
Допоможе зберегти букет обприскування чистою водою з пульверизатора кілька разів на день. Квіти не втрачатимуть вологу, що сприятиме їх свіжому виду довгий час.
5
Ще один спосіб зберігання - це додати у воду спеціальний препарат Крізан, який продається в квіткових магазинах. Воду міняйте щодня. Не забувайте робити на стеблі свіжий зріз.
6
Також можна використовувати такий засіб: розчиніть таблетку аспірину (Не шипучого) у вазі з водою і поставте букет, оновивши зрізи.
7
Якщо троянди почали в'янути, покладіть їх у ванну з прохолодною водою на ніч. Букет насититься вологою і простоїть довше.
8
Можна провести реабілітацію - погрозив стебла зі свіжими зрізами на кілька сантиметрів в окріп, накрити целофаном. Зачекайте 15 хвилин, вийміть з окропу, обріжте почорнілий стебло, поставте в один із зазначених вище розчинів. Цей метод допомагає вбити мікроби і випустити з стебла повітря, який сприяє швидкому псуванню квітів.
9
Також слід дотримуватися температурного режиму зберігання. Ставте букет в прохолодному місці, далеко від сонячних променів.
10
При правильному зберіганні троянди тішитимуть вас не менше 30 днів.
11
Коли троянди почали в'янути і ніякі методи більше не допомагають, повісьте їх вниз бутонами. Вони засохнуть в первозданному вигляді, ви зможете поставити букет у вазу без води і милуватися на них цілий рік.