Як підібрати розмір бандажа. підібрати розмір допологового бандажа.

На останніх місяцях вагітності жінок часто починають турбувати болі в спині. Для того, щоб пом'якшити навантаження і для компенсації що збільшився ваги, вагітні намагаються вигнути спину і відхилитися назад. В результаті крижовий відділ хребта має постійний навантаження, а жінка відчуває м'язову біль в спині. Для зняття цих проблем і створені спеціальні еластичні пояси, звані бандажами . Правильно підібраний бандаж дає жінці можливість не припиняти той активний спосіб життя, до якого вона звикла до вагітності, зберігаючи при цьому її поставу правильною, а спину здоровою.
Вам знадобиться
  • бандаж
Інструкція
1
Для того, щоб визначити розмір допологового бандажа, буде потрібно зробити один вимір - обсяг стегон під животом. Так, бандаж дев'яносто другий розмір а підійде жінкам, у яких результат вимірювань вкладається в діапазон від вісімдесяти дев'яти до дев'яноста двох сантиметрів, а сто дванадцятий - від ста дев'яти до ста дванадцяти сантиметрів.
2
Не можна сказати, що існує універсальна модель, підходяща всім жінкам без винятку. Купуючи бандаж, слід приміряти декілька моделей і визначити ту, яка підходить конкретній жінці.
3
Один із способів зрозуміти, наскільки правильно зроблено вибір, полягає в тому, щоб, надівши бандаж, провести тильною стороною долоні між животиком і гумкою. У разі, якщо він підібраний неправильно, рука буде або вільно ковзати, або на неї сильно тиснутиме гумка.
4
Крім того, важливо зрозуміти, чи зручний бандаж при ходьбі, і коли жінка сидить або стоїть. Саме тому рекомендується його купувати в спеціалізованому магазині, де досвідчені консультанти допоможуть підібрати бандаж за всіма правилами і підкажуть, яким кремом краще користуватися при його носінні, щоб уникнути розтяжок лущення і надати шкірі живота еластичність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Q9Bb29I5UM
Зверніть увагу
Бандаж допомагає дитині перебувати в фізіологічно правильному положенні, а це дуже важливо для того, щоб зменшити можливість ускладнень не тільки в період вагітності, але і в процесі пологів.
Корисна порада
Необхідно, щоб бандаж був підібраний правильно, тому ні в якому разі не можна купувати його без примірки, не в спеціалізованому магазині і тим більше у подруги. Деякі вважають, що дородовий бандаж слід брати більшого розміру в розрахунку на збільшення живота і стегон. Але це неправильно, оскільки всі заздалегідь закладено в конструкції бандажа. Виняток становить тільки багатоплідна вагітність або значна прибавка в вазі, тоді жінці може дійсно знадобитися кілька разів поміняти бандаж протягом вагітності.