Як плести фенечки шашечками.

Фенечки є дуже популярною прикрасою. Їх обожнюють діти і підлітки, вони стали невід'ємною частиною стилю кантрі. Їх можна придбати в магазинах або у майстрів товарів хенд-мейд, які професійно займаються їх виготовленням. Але найприємніше сплести фенечку самої, адже тільки тоді вона буде оригінальною, що відбиває ваш індивідуальний стиль.
Вам знадобиться
  • - червона і біла нитка;
  • - котушка.
Інструкція
1
Фенечки у вигляді шашечок є дуже модним і стильним аксесуаром на сьогоднішній день. Сплести таку фенечку самої зовсім не складно. Головне - це проявити терпіння і посидючість. Спробуйте зробити червоно-білі шашечки, але кольору можна змінити на будь-які інші за вашим бажанням, наприклад, дуже оригінально буде виглядати чорно-біла фенечка.
2
Щоб почати роботу візьміть моток робочої, інакше кажучи, обплітають нитки, тобто червоної, і дев'ять білих ниток. Робоча нитка повинна бути досить довгою, тому перед початком плетіння рекомендується намотати її на що-небудь, щоб вона не заплутувалася, наприклад, на котушку.
3
Заздалегідь слід уточнити, що одна шашечки буде розміром три на три вузла. Спочатку зробіть три правих вузла обплітають ниткою. Потім три вузла вліво білими нитками, а червону нитку посуньте вправо. Ряд потрібно доплестися подібним чином, повторюючи ваш малюнок. Далі переходите вниз на наступний ряд і виконайте зворотну процедуру - червоною ниткою сплетіть ліві вузли, а білої - праві. Потім переходьте на третій ряд і повторюйте малюнок першого ряду.
4
Перші шашечки готові. Тепер потрібно зробити так, щоб червоні шашечки опинилися під білими, а білі - під червоними, зображуючи шахову дошку. Міняти білі і червоні вузли потрібно кожні три ряди, так як спочатку малюнок задавався три на три вузла. Навчившись виконувати фенечки такого розміру, можна злегка змінити малюнок, поекспериментувати з колірною гамою. Якщо ви плануєте зробити малюнок чотири на чотири вузли, потрібно взяти дванадцять білих ниток. Проявіть трохи терпіння, включите уяву, і у вас все вийде.
Корисна порада
Перед плетінням якогось візерунка намалюйте його спочатку на листку паперу, це не дасть вам заплутатися в колірній гамі під час плетіння.