Як прикрашати ресторан.

Зустрічають, як відомо, по одягу. Ця розхожа фраза справедлива не тільки для людської зовнішності, але і для інтер'єрів тих закладів, які щодня відвідують люди. Смачна їжа - це лише частина успіху ресторану . Не менш важливо красиво прикрасити ресторан.
Інструкція
1
Прикраса інтер'єру в чому залежить від тематичної спрямованості закладу. Якщо ресторан, приміром, італійський, то і прикраси в ньому повинні нагадувати про Італію. У такому ресторані не зайвим буде повісити прапор Італії. Прикрасьте стіни фотографіями з видами країни, зображеннями предметів, які відразу ж асоціюються з певною нацією або країною. Дракон - прекрасна прикраса для китайського ресторану , венеціанські маски - для Італії, хризантеми - для Японії, матрьошки, балалайки і димковскіе іграшки - для Росії.
2
Прекрасне прикраса ресторану - це розпис на стінах. Це відразу додає приміщенню особливий шик. Красиво і якісно розписана стіна виглядає куди дорожче фотографій і постерів. Зверніться до досвідченого дизайнера інтер'єрів, ознайомтеся з його портфоліо. Окрім самої фрески стіни можна прикрасити ліпниною і рельєфами. Головне, щоб вони поєднувалися стилістично й тематично. Приміром, якщо на стінах будуть намальовані види Франції 19 століття, то і орнамент на рельєфах повинен відповідати епосі, в даному випадку доречно буде прикрасити приміщення в стилі "ампір".
3
Підберіть колірну гамму для свого ресторану . Основних кольорів, якими буде прикрашатися приміщення, не повинно бути занадто багато, це буде здаватися химерно і без смаку. Досить двох-трьох кольорів. Кольори стін, скатертин, серветок і портьєр на вікнах повинні поєднуватися один з одним. Також важливу роль грає освітлення. Якщо зал буде затемнений, це створить в ресторані затишну атмосферу, в такому випадку на столах будуть доречні свічки, дуже ефектно виглядатимуть люстри і світильники у вигляді канделябрів. У більш авангардному приміщенні свічки ні до чого, та й висвітлювати їх прийнято холодним і яскравим світлом.
4
До свят і урочистостей ресторани оформляються по-особливому. Якщо в ресторані проводиться весілля або ювілей, то оформлення залу повинно бути більш урочистим, ніж у звичайні дні.Свежесть і елегантність святкового інтер'єру додадуть живі квіти. Поставте їх у кілька маленьких витончених вазочок на столи гостей. Букети не повинні бути занадто великими, інакше вони будуть заважати людям дотягнутися до частувань, а можуть і зовсім впасти, заливши скатертини водою і зіпсувавши настрій. Вибирайте квіти без різкого запаху, адже комусь із відвідувачів він може припасти не до смаку. Гарною прикрасою для інтер'єру можуть послужити стрічки і драпірування. Красивими атласними бантами можна прикрасити фужери гостей. Цікаво й оригінально виглядатимуть штори і скатертини, які не просто звисають прямим шматком тканини, а зібрані хитромудрими витонченими складками. Прикрасьте ресторан повітряними кулями. Можна замовити велику фігуру, складену з повітряних куль і прикрасити їй одну із стін. Найкраще помістити її туди, де буде найменше людей, тоді кулі залишаться цілі, а руху гостей не будуть обмежені. Іноді прийнято прив'язувати повітряні кулі з гелієм до спинок стільців, виглядає це красиво, але, знову ж таки, потрібно добре продумати, чи не буде така прикраса заважати гостям, чи не лусне випадково зачеплений кулю, налякавши при цьому всіх оточуючих.