Як написати листівку.

Листівка - це швидкий спосіб проінформувати велику кількість людей про що-небудь. Її зміст має бути максимально актуальним, а оформлення яскравим, що привертає увагу. Термін життя листівки невеликий, адже застарілі відомості нікому не потрібні. За характером інформації вона буває агітаційної, рекламної, соціальної та побутової. При написанні листівки потрібно врахувати кілька правил.
Інструкція
1
Листівка повинна бути доступною для розуміння. Продумайте структуру. Навіть у невеликому за обсягом тексті не варто відмовлятися від традиційної конструкції «введення - основна частина - висновок». Сконцентруйтеся на головній ідеї. Чітко сформулюйте її і доповніть декількома підтверджуючими аргументами і фактами. Складіть короткий текст, на читання якого людині не потрібно більше хвилини.
2
Текст листівки повинен бути однозначним. Чи не висувайте суперечливі твердження. Уникайте натяків, недомовленості, многоточий. Лістовочное звернення не повинно викликати у людини подив. Уникайте специфічних термінів і жаргонізмів. Перші обтяжують текст, другі можуть викликати в читача зневажливе ставлення до вашого повідомлення.
3
Наводячи аргументи, не перевантажуйте текст фактами. Велика кількість додаткової інформації відволікає від основної думки. Якщо необхідно привести чисельні дані, уявіть їх у вигляді графіків і діаграм. Розмістіть на листівці тільки одну фотографію хорошої якості, яка ілюструє текст.
4
Оформлення кожної листівки має привертати увагу потенційних читачів. Найважливішу думку (фразу) тексту виділяйте особливим чином: великий чи незвичайний шрифт, яскравий колір, помітне розташування на аркуші. Використовуйте кольоровий папір або повнокольоровий друк.
5
Інформаційний листок повинен бути акуратним. Якщо немає можливості замовити його в друкарні, надрукуйте на принтері. Але навіть, якщо будете писати від руки, використовуйте якісний папір формату А4. Заповнюючи текстом обидві сторони аркуша, візьміть папір високої щільності: шрифт не повинен просвічувати із зворотного боку.
6
Поширити листівку можна кількома способами: наклеїти на дошки оголошень, роздати перехожим на вулиці, розкласти в поштові скриньки, залишити на лавках у парку або на прилавках супермаркету.