Як плести фенечки з муліне. Фенечки з муліне вузликами.

Яскраві фенечки з муліне є стильним і незвичайним аксесуаром, що демонструє майстерність їх власниці. Крім того, на відміну від покупних прикрас, ви можете самі вибирати поєднання кольорів, яке підкреслить вашу індивідуальність. Виготовити фенечку досить легко, головне - запастися терпінням і робити все акуратно.
Вам знадобиться
  • 1) Нитки муліне різних кольорів, довжиною мінімум 100-120 см;
  • 2) Ножиці;
  • 3) Голка;
  • 4) Англійська шпилька .
Інструкція
1
Візьміть муліне трьох кольорів по дві нитки потрібної довжини. Складіть їх разом і на кінчику зав'яжіть вузлик. Потім проколіть вузлик англійською булавкою і закріпіть на зручній для вас робочої поверхні: щільною подушечці, диванної подушці, можна навіть до джинсів на коліні. Далі заплетене косичку в кілька сантиметрів завдовжки. Це основа для вашої фенечки .
2
Тепер починаємо плести. Для зручності назвемо умовні кольору ниток зліва направо: червоний, синій, чорний. Отже, візьміть крайню ліву червону нитку і акуратно обв'яжіть нею другу червону так, щоб вийшов вузлик. Через вузлика ниточки поміняються місцями. Потім зробіть другий вузлик на тій же нитці. Далі продовжуйте зав'язувати аналогічні вузлики червоними ниточками на кожній наступній у напрямку зліва на право. Коли ви дійдете до правого краю, обидві червоні нитки виявляться там. Потім повторюємо ті ж маніпуляції з синіми нитками, які опинилися ліворуч, потім з чорними. До цього моменту візерунок вже вимальовується, і принцип плетіння став абсолютно зрозумілий. Продовжуємо плести далі, дотримуючись порядок: червоні, сині, чорні. Будьте уважні і не переплутайте нитки, інакше ваша фенечка буде нерівною, а с боку буде помітна проскочила свій ряд нитка. Таку помилку усунути неможливо. Однак якщо ви випадково занадто сильно перетягнули вузлик, то його можна розтягнути назад за допомогою голки.
3
Коли ви доплетете до кінця, завершите вашу фенечку так само, як і почали: пару сантиметрів косички і вузлик.
4
Дуже важливий момент - як саме готова фенечка буде кріпитися на руці. Найпростіший спосіб - просто зав'язати кінчики косички вузлом. Але в такому випадку фенечка буде або спадати, або її не можна буде зняти - тільки зрізати, оскільки через пару днів шкарпетки вузол затягнеться намертво і його неможливо буде розпустити. Є варіант зробити на одному кінці фенечки (краще на завершальному) петельку, а на другий прив'язати намистину, яка зіграє роль гудзики. На жаль, таке кріплення ненадійно і фенечка може випадково розстебнутися. Найкращий варіант - купити замочок. У будь-якому магазині для рукоділля продаються замочки різних кольорів і конструкцій - загвинчуються, защелкивающиеся, у вигляді маленьких карабинчики.
Зверніть увагу
Вибирайте тільки якісні нитки, інакше фенечка швидко злиняє.
Корисна порада
Фенічка може стати ідеальним подарунком, зробленим своїми руками, адже спочатку це символ дружби.