Як зшити накидку з капюшоном. Як зшити дощовик в домашніх умовах.

Ще в древні часи накидка з капюшоном зайняла гідне місце в гардеробі чоловіків і жінок, простих людей і знаті, військових і церковного духовенства. Накидка носила різні призначення: для одних це захист від дощу, вітру, а для інших - показник сану і статусу. У сучасному світі накидка з капюшоном широко застосовується як в повсякденному носінні, так і як частина вечірнього ансамблю.
Інструкція
1
Візьміть тканину і намалюйте на ній коло, радіус якого дорівнюватиме довжині вашої накидки, а діаметр другого кола, намальованого з тієї ж точки, що і перший, дорівнює обсягу голови, плюс 4-5 сантиметрів - це буде горловина. Виріжте і розріжте навпіл передню часть.Для капюшона виріжте два квадрата по 40 сантиметрів і закруглите на кожному квадраті два кута.
2
Тепер можете збирати накидку. Капюшон можна зшити двома способами. Перший спосіб: складіть дві частини лицьовими сторонами всередину, стачайте і обробіть косою бейкой.Второй спосіб: складіть виворітними сторонами всередину, стачайте по лицьовій стороні, виверніть і прошийте швом трошки ширше, щоб заховати попередній шов і не дати ниткам висипатися.
3
Щоб пришити капюшон, прикладіть його до накидки, довжина низу капюшона повинна дорівнювати горловині накидки, пришийте з косою Бейко або в тій же послідовності як збирали капюшон.Теперь можна обробити краї. Їх обробляйте косою Бейко, або два рази підвертається і прокладайте рядок.
4
До країв горловини накидки пришийте застібку - це можуть бути два шнурка, петля і гудзик, кнопки, щоб накидка надійно трималася на ваших плечах.Еслі вам потрібна накидка з рукавами, тоді викрійку можна зробити інакше. Складіть тканину чотири рази, намалюйте на ній половину кімоно, виріжте кут - майбутня горловина, виріжте кімоно, розріжте поличку навпіл. Бічні сторони в такий накидці обробляйте так само, як капюшон.
5
Щоб зробити накидку цікавішою, додайте трохи фантазії. Низ вашої застібки перед обробкою можна закруглити, низом можете пришити мереживо. Пришийте по краю капюшона намистини, перлини - і у вас вечірня накидка, приклейте стрази - у вас гламурна штучка, накидку з щільної тканини можна обробити хутром, для дитини наклейте аплікацію з його улюбленим героєм. А якщо виконати накидку з поліетилену, то у вас ексклюзивний дощовик.