Як організувати свій будівельний бізнес.

Ремонтно-будівельні роботи затребувані завжди. Будується нове житло, ремонтується старе. Якщо грамотно організувати будівельний бізнес , можна отримувати дуже гарний прибуток. Як організувати свій будівельний бізнес , щоб він приносив хороший дохід?
Інструкція
1
Дізнайтеся, які фірми займаються будівельно-ремонтними роботами у вашому районі. Якщо у вас невелике місто, то потрібно дивитися в масштабах міста.
2
Коли всі конкуренти виявлені - потрібно дізнатися їх розцінки. Можна вибрати пару фірм з великим стажем і пару мало відомих. Як дізнатися ціни на будівельні роботи? Можна просто зателефонувати за телефоном, вказаним в оголошенні і дізнатися про те, скільки коштуватимуть ті чи інші види будівельних работ.Можно взяти розцінки на роботи з офіційних сайтів будівельних фірм. Але їх у будь-якому випадку доведеться коригувати залежно від місця вашої діяльності і цін конкурентів.
3
Реєструйте фірму в податковій інспекції. Потім, замовте друк.
4
Коли свідоцтво про реєстрацію буде у вас на руках, можете залучати клієнтів. Найголовніше - грамотно скласти рекламний текст. Для цього найкраще скористатися послугами професіонала. Хороша реклама - двигун торгівлі. Для будівельних організацій піде будь-який вид реклами - на телебаченні, в газетах, в інтернеті. Найефективніша реклама - розклеювання оголошень. Надрукуйте барвисті оголошення і віддайте компанії, яка займається розклеюванням, або перевіреним людям. Не рекомендується довіряти розклеювання оголошень недосвідченим школярам. Половина може піти у сміттєвий бак, а інше буде розклеєно по п'ять штук на один стовп.
5
Разом із залученням клієнтів необхідно найняти робітників. Найголовніше - щоб у них був стаж роботи та рекомендації. Дивіться на зовнішній вигляд. Люди довірять вам будівництво або благоустрій свого будинку, тому й робітники повинні вселяти довіру. На співбесіді задайте всі запитання, візьміть контактний номер телефону. Співбесіда найкраще проводити самому.
6
Коли з'явиться перше замовлення - купуйте електроінструмент, який стане в нагоді саме для цієї роботи. Благо, зараз немає дефіциту - купити можна все. Не потрібно запасатися - тільки найнеобхідніше.
7
Тепер продумайте текст договору із замовником. Можна знайти в інтернеті приклад договору і переписати під себе. Обов'язково вкажіть, що замовник зобов'язаний оплатити передоплату у розмірі 50% від суми договору (ця сума піде на транспортні витрати, на покупку необхідного інструменту). Пропишіть, що замовник має право стежити за ходом роботи, не заважаючи працівникам виконувати встановлені для них завдання.
Зверніть увагу
Працівників не обов'язково наймати на постійну роботу. Можна укладати з ними короткострокові договори та сплачувати відрядну зарплату.
Корисна порада
Найкраще, найняти хорошого кошторисника. Він буде виїжджати на об'єкт і розраховувати вартість ремонтно-будівельних робіт.