Як лікувати компресійний перелом.

Компресійним називають перелом хребта, при якому зменшується висота тіла хребця. З віком зменшується щільність кісткової тканини, що є частою причиною компресійного перелом а. Лікуватися треба обов'язково, інакше можна стати інвалідом.
Інструкція
1
Одним з методів лікування компресійних перелом ов є консервативна терапія, яка полягає в прийомі анальгетических препаратів, дотриманні охоронного режиму і носінні спеціальних корсетних поясів. Анальгетики допомагають зменшити больовий синдром, а щоб відбулося зрощення хребта, необхідно протягом 4 місяців дотримуватися охоронний режим. Іноді рекомендується лежати в ліжку. Дуже важливо в цей час носити корсет, який суттєво знизить руху в ушкодженому сегменті хребта.
2
Якщо на рентгенограмі видно, що висота тіла хребця знизилася більш ніж наполовину, призначають операцію, щоб запобігти пошкодженням спинного мозку, а разом з ним і нервових корінців. Сьогодні лікарі-хірурги пропонують кілька типів операцій, які виконуються при компресійних перелом ах. Це залежить від виду перелом а й від того, наскільки виражено здавлювання нервових структур. Одним з видів хірургічного втручання називають декомпресію нервових структур, а іншим - стабілізацію або фіксацію пошкодженого сегмента хребта.
3
Коли спинний мозок здавлюється зруйнованим тілом хребця спереду, операцію виконують, розрізаючи переднебоковую поверхню грудної клітки або живота. Видаляють кісткові фрагменти, і після декомпресії виконують стабілізацію хребта. Кістковий трансплантат встановлюють на місці вилученого тіла хребця.
4
Сьогодні все більшої популярності набувають кейджі, які є штучними протезами тіл хребців, виготовленими з титану. Кейдж заповнюють кісткової стружкою, що забирається за допомогою спеціальної фрези з тазової кістки. Проходить кілька місяців, і починається зрощення тіл вище-і нижележащих хребців з трансплантатом. Фіксують трансплантат з пошкодженим сегментом хребта, використовуючи спеціальні стабілізуючі системи. Операції проводять також, роблячи розріз в області спини.