Як запам'ятати урок.

Запам'ятати яку-небудь інформацію іноді буває дуже складно. Тим більше, якщо це необхідно зробити учневі на уроці , адже в більшості випадків, діти не вважають за потрібне «засмічувати» свою пам'ять. Але часом, запам'ятати урок потрібно, щоб успішно скласти в майбутньому іспити.
Інструкція
1
Сконцентруйте всю свою увагу на досліджуваному матеріалі. Намагайтеся думати тільки про це, не відволікаючись на сусіда по парті і вид за вікном. Женіть від себе думки, не пов'язані з навчанням - про все інше ви можете подумати на перерві. Уважно слухайте вчителя. У тому випадку, якщо вам щось стає незрозумілим, відразу ж задавайте питання. Таким чином, урок обов'язково відкладеться у вас в пам'яті.
2
Законспектуйте матеріал, розбирається на уроці . Буде добре, якщо ви запишіть план. Так вам буде легше знайти необхідну інформацію в подальшому, щоб нею скористатися. У конспекті скорочуйте слова так, щоб і через деякий час вам було зрозуміло те, що ви записали. Виділяйте ручкою іншого кольору найголовніші тези (думки). Якщо вам простіше запам'ятовувати схеми - малюйте їх.
3
Читайте, якщо ви не любите писати. Слідкуйте за підручником про що вам розповідає вчитель. Можна придбати додаткову літературу по предмету і повторювати по ній.
4
Повторіть будинку пройдений матеріал. Тільки не відкладайте повторення «в довгий ящик», так як цього може не статися. На наступний день ви отримаєте нові знання, відповідно запам'ятовувати потрібно буде і їх. Тому намагайтеся повторювати на «свіжу» голову.
5
Виконуйте домашнє завдання. Вправи, які необхідно виконати, допоможуть запам'ятати і закріпити нові знання. Якщо ви не можете впоратися з ними самостійно, попросіть допомоги у дорослих.
Зверніть увагу
Обов'язково запам'ятовуйте все те, на чому акцентує вашу увагу вчитель.
Корисна порада
Ставтеся до навчання в школі серйозно, щоб при вступі до ВНЗ вам не довелося вчити весь матеріал заново.