Як перемогти грибок.

Постійний неприємний запах у квартирі, спучування статевих дощок, чорні плями на стінах і стелі. Все це свідчить про те, що в будинку з'явився грибок . Шкода від грибка не варто недооцінювати. Він руйнує будівельні матеріали і завдає шкоди здоров'ю людей. Особливо страждають хворі на бронхіальну астму.
Вам знадобиться
  • - протигрибковий засіб;
  • - будівельні матеріали для заміни уражених грибком.
Інструкція
1
Перевірте і приведіть в належний стан гідроізоляцію дерев'яних конструкцій у місцях з підвищеною вологістю і прилеглих до фундаменту. Визначте причину і осередок поширення грибка.
2
Перевірте функціонування систем вентиляції та опалення. При наявності несправностей усуньте їх. Відсуньте меблі від стін, відкрийте двері в кімнатах. Замініть всі сирі речі.
3
Відбийте штукатурку, уражену цвіллю. Обнажите кладку, якщо стіна цегельна, вибийте розчин між цеглою на глибину 2-3 см. Зніміть заражені статеві дошки і лаги. З гладких поверхонь (метал, скло та ін.) Видаліть грибок за допомогою води і чистячих засобів. Демонтуйте уражені грибком гіпсокартонні листи.
4
Ретельно просушіть всю оголену частину стіни обігрівачем. Залежно від виду грибка підберіть протигрибковий засіб і просочіть їм стіну. Традиційними засобами боротьби з грибком є: мідний купорос і хлорка. Ретельно обробіть всі поверхні розчином хлорки або купоросу кілька разів. Спаліть заражені статеві дошки.
5
Додайте в новий штукатурний розчин протигрибковий засіб (близько 2%). Проведіть оздоблювальні роботи. Обробіть протигрибковим препаратом незаражені дошки.
6
Перевірте всі меблі у ванній і на кухні на предмет грибка. Він може бути всюди. Обробіть всі меблі протигрибковим засобом.
Зверніть увагу
При роботі з протигрибковими засобами стежте за тим, щоб вони не потрапляли на обличчя, очі, відкриті рани і т.д. Перерви для прийняття їжі та перекури робіть тільки після повного завершення роботи з цими засобами.
Корисна порада
Постійно спостерігайте за станом усіх дерев'яних конструкцій будівлі. Регулярно провітрюйте сирі приміщення. При поганій вентиляції встановіть витяжний вентилятор. Не затягуйте з вирішенням проблеми грибка.