Як набрати м'язову масу без хімії.

Багато хто переконаний, що накачати м'язи може будь-який, достатньо тільки тягати побільше заліза в спортзалі. Насправді бездумні заняття на тренажерах не приведуть до бажаного результату без додаткової корекції харчування і способу життя в цілому.
Інструкція
1
Широко відомий у світі спосіб роздільного харчування. У його основі лежить роздільне споживання білкових і вуглеводних продуктів. Пов'язано це з тим, що білки розщеплюється тільки в кислому середовищі, а вуглеводи - в лужному. Таким чином, якщо одночасно з'їсти білковий і вуглеводний продукти, шлунку доведеться один за одним створювати різні середовища для їх перетравлення. І поки один вид продукту переробляється, інший просто підгниває в шлунку. Змішане харчування не кращим чином відбивається не тільки на травному тракті, а й на організмі в цілому, адже в ньому все взаємопов'язане. До білкових продуктів відносять: яйце, м'ясо, риба, молоко і т.д. Вуглеводні продукти представлені крупами, макаронами, хлібом і т.д. Але в нашому раціоні присутні продукти, що відносяться до нейтральних: сир, фрукти, овочі, горіхи, насіння і т.д. Їх ви можете без остраху їсти з будь білкової або вуглеводної їжею.
2
Багато хто з нас не люблять снідати. Людям, які бажають наростити м'язи природним чином, потрібно приділяти ранкового прийому їжі особливу увагу. Дуже добре снідати білковими продуктами, наприклад, яєчнею, кефіром і т.д. Сніданок дасть вам заряд енергії до обіду і приступить до формування у вашому організмі м'язів.
3
Ще одним обов'язковим прийомом їжі є вечерю. Люди, особливо жінки, переконані, що ввечері їжа повністю перетворюється в жир, тому, стежачи за своєю фігурою, виключають вечерю з раціону. Якщо ж ви навпаки прагнете наростити м'язову масу , вечеряйте.
4
Розділіть свій раціон на 6-8 прийомів їжі. Порції повинні бути невеликими, але достатніми, щоб вгамувати голод на 2-2,5 години.
5
Зверніть увагу на тривалість вашого сну. З 24 годин у добі 8 ви обов'язково повинні спати. Повноцінний відпочинок дає можливість м'язам після тренувань повноцінно відновитися. Період відновлення м'язів становить у середньому 48 годин, з чого виходить, що займатися їх накачуванням слід раз на 2-3 дні.
6
Дотримуйтесь вищеперелічені рекомендації, і ви зможете легко, без споживання хімії, накачати потрібну м'язову масу .