Як продавати через інтернет одяг.

Інтернет-магазинів стає все більше і більше, однак є товари, які більшість людей вважає за краще купувати в реальних магазинах. До них відноситься одяг. Проте, якщо враховувати особливості продажу одягу і не економити на сервісі, то продажі одягу через інтернет можуть стати вельми успішним бізнесом.
Інструкція
1
Найнеобхідніше для інтернет-магазину одягу - це, звичайно, сайт. На сайті має бути каталог моделей одягу, з розмірами і описом матеріалу, під кожною моделлю бажано встановити кнопку "купити". Чим простіше буде інтерфейс сайту, чим простіше можна буде здійснити операція з купівлі того чи іншого предмета одягу, чим більше у вас буде клієнтів: адже якщо вони не розберуться з сайтом, то попросту куплять ті ж речі в іншому інтернет-магазині. Таким чином, від сайту залежить дуже багато, і на його розробці економити не можна.
2
Одяг - особливий товар. По-перше, її вибирають дуже уважно, адже ніхто не хоче носити те, що не подобається, не відповідає іміджу або тим більше не сидить. По-друге, її часто буває потрібно не просто вибрати, а приміряти, помацати тканину. Це легко зробити в звичайному магазині, але не через інтернет. Тому, збираючись продавати одяг через інтернет, підготуйте каталоги для вашого сайту найкращої якості, з докладним описом кожного предмета одягу. Також організуйте доставку таким чином, щоб клієнт міг приміряти не тільки свій розмір, але й інші, а також схожі моделі одягу. Таким чином, кур'єру доведеться возити з собою цілий гардероб.
3
Добре, якщо клієнти зможуть не тільки отримувати одяг за допомогою кур'єрської доставки, а й приїжджати в магазин (тобто на склад), якщо їм так зручніше. Тому подбайте про те, щоб клієнт міг вибирати між доставкою та "самовивозом" одягу. На вашому складі повинні бути створені всі умови для вибору і примірки одягу - тобто повинні бути в наявності дзеркало, примірочна, продавець-консультант. Склад може знаходитися не в центрі, проте до нього має бути нескладно під'їхати.
4
Основа просування вашого інтернет-магазину одягу - ваш сайт. Необхідно, щоб його можна було легко знайти за запитами "одяг", "купити одяг" і т.д., щоб на нього можна було потрапити через рекламні банери. Також можна розмістити інформацію про новий інтернет-магазині одягу в жіночих спільнотах і соціальних мережах.