Як зробити ковпак. Як зробити паперові макети.

Колпак чарівника, новорічний ковпак, яскравий святковий ковпак на голову в честь святкування дня народження - найпростіше зробити будь ковпак своїми руками з паперу.
Вам знадобиться
  • Газети, щільний білий або кольоровий картон, клей, ножиці, фарби, кольоровий папір, фольга, кусочки тканини, тасьма
Інструкція
1
Зробіть викрійку для ковпака спочатку з газети або будь-який інший паперу, наявної в необмеженій кількості. Виходячи з передбачуваних розмірів ковпака, виріжте з газети трикутник з округленим підставою. Приміряйте викрійку, з'єднавши її прямими сторонами встик.
2
Якщо викрійка підійшла вам за розміром, приступайте до виготовлення справжнього ковпака. Для цього вам знадобиться більш щільний папір - білий або кольоровий картон і клей. За газетної заготівлі виріжте з картону шматок потрібної форми і розміру, однак, з одного прямий сторони трикутника, залиште припуск на склеювання - близько 1 см.
3
Зробіть ковпак індивідуальним. Для цього можна розфарбувати ковпак фарбами, обклеїти його аплікаціями з кольорового паперу, фольги або тканини. Прикрашайте ковпак залежно від тематики заходу, на якому ви збираєтеся його носити.
4
Після того, як ковпак прикрашений, а клей або фарби підсохли, приступайте до склеювання. З'єднайте між собою дві прямі сторони трикутника так, щоб намазаний клеєм ділянку-припуск опинився всередині ковпака. Акуратно приберіть зайвий клей. Колпак готовий!
5
За необхідності забезпечите ваш ковпак тасьомками для більш зручної шкарпетки (тасьми вставляються в отвори внизу ковпака) і помпоном на шнурку, який кріпиться на гостру верхівку вашої екстравагантної капелюхи.