Як вибрати підкладку під ламінат.

Підкладка є спеціальним ізоляційним матеріалом. Її використовують для того, щоб не відбувалося пряме зіткнення ламінату з чорновим підставою підлоги. Необхідна вона також для того, щоб забезпечити додаткову звукоізоляцію і захист від вологи.
Інструкція
1
Великою популярністю користуються пенополіетіленовие підкладки. Серед їхніх позитивних якостей потрібно відзначити високу вологостійкість і хорошу теплоізоляцію. Також підкладка не береться під зараженню різними бактеріями і грибками. До неї байдуже ставляться гризуни та комахи. З таким типом підкладки легко працювати. Вони економічні, а також практично не дають відходів. У матеріалу може бути додатковий шар захисної металізованої плівки. Також часто використовуються для захисту алюмінієва фольга. Така підкладка має широке поширення завдяки своїй низькій вартості.
2
Однак у пенополіетіленовие підкладок крім позитивних якостей, є й негативні. Справа в тому, що спінена підкладка досить погано зберігає свою форму. З часом відбувається просідання. Також даний матеріал дуже боїться УФ-випромінювання.
3
Іноді люди використовуються пробкові підкладки. Їх можна придбати на будівельному ринку. Продаються такі підкладки в листах і рулонах. Саме цей жорсткий ізоляційний матеріал найкраще підходить в якості основи під плаваючий пол. Варто відзначити, у такого типу підкладки відмінні теплоізоляційні якості. Пробкова підкладка не піддається гниттю і цвілі. Істотним недоліком є те, що можливе утворення конденсату на нижній стороні підлогового покриття.
4
Ви можете використовувати підкладку з крафт-паперу, в якій присутній бітум. Дана підкладка покрита крихтою, яка сприяє хорошій вентиляції. Бітумний шар же не дозволяє проникнути вологи. До того ж, гумово-коркову підкладку можна назвати відмінним звукоизолятором. Однак у пробкової підкладки досить висока вартість. Її недоцільно застосовувати для недорогого ламінованого покриття, з невеликим терміном експлуатації.
Зверніть увагу
Призначення підкладки під ламінат полягає в тому, щоб запобігти зіткнення ламінату і чорнового статі, забезпечити додаткову звуко- і теплоізоляцію, захистити ламінат від вологи. На даний момент на ринку присутні моделі ламінату (32-33 класу) з уже інтегрованої підкладкою. Цей варіант досить зручний для споживача. Але що робити, якщо підкладку необхідно вибрати і придбати самостійно?
Корисна порада
Підкладка під ламінат. Ламінат зараз отримав величезне поширення в будівництві, як порівняно довговічне, зносостійке і відносно дешеве підлогове покриття. Переваги: екологічний, не містить хлору, фреону, погано пресується під навантаженням, має високу зносостійкість. Тепер про те, яку товщину підкладки краще вибрати. Справа в тому, що багато хто помилково вважає, що товста підкладка буде краще компенсувати нерівності підлоги.