Як вибрати сушарку для овочів.

Для кожної людини основним джерелом вітамінів виступають свіжі фрукти і овочі. Організм час від часу потребує у фруктах. На жаль, у свіжому вигляді ми можемо їх вживати тільки обмежений час. В решті період можна задовольнятися тільки компотами, салатами і варенням. Для того щоб фрукти можна було б зберігати довгий час, їх потрібно засушити. Саме для цієї мети існує сушарка для овочів .
Інструкція
1
Ті люди, які хоча б раз пробували сушити продукти на зиму, знають, наскільки це клопітно. Щоб позбутися зайвої суєти можна скористатися сушаркою для овочів і фруктів. Саме цей апарат здатний обробити весь зібраний урожай, при цьому збережуться всі вітаміни. Ви можете уберегти себе від зимового авітамінозу.
2
Сушарка для фруктів - незамінний засіб, який допомагає підготувати будь-які продукти рослинного походження для тривалого зберігання. В даний час в магазині можна зустріти досить багато самих різних моделей електричних сушарок. Як же правильно вибрати?
3
Практично всі сучасні сушарки виробляють сушку в автоматичному або ж напівавтоматичному режимі. Вам залишається тільки зайнятися ретельною підготовкою продуктів. Їх потрібно очистити і нарізати. Після цього можна встановлювати режим сушки. Решта роботи буде зроблена апаратом самостійно.
4
Більшість електричних сушарок використовує при роботі нагріте повітря. Саме він сприяє скороченню часу сушіння овочів , а також фруктів. Більш дешеві моделі засновані на природній циркуляції повітря. Якість висушування продуктів буде однакове. Різному лише час, який витрачається на роботу.
5
Електрична сушарка може бути виготовлена з пластику або ж металу. Найчастіше, металеві сушарки набагато важче, ніж пластикові. Тому купувати металеву сушилку краще в тому випадку, якщо ви не плануєте її переміщати з місця на місце. Моделі можуть мати різну місткість. Все залежить від кількості входять до їх складу піддонів. Також обов'язково врахуйте, що металевий корпус може сильно нагріватися при роботі. Це в більшості випадків призводить до перегріву апарату і нерівномірної сушінні продуктів. Є в даний час сушарки з терморегулятором. Ви можете вручну ставити необхідну температуру і займатися її регулюванням під час сушіння.