Як кріпити фанеру до підлоги.

Досить багато людей займається при ремонті обробкою підлоги. В даний час представлений великий асортимент різних підлогових покриттів. Вибрати необхідний матеріал не складе труднощів. Однак перед тим, як займатися обробкою підлоги, потрібно його вирівняти. Для цього потрібно до підлозі прикріпити фанеру.
Інструкція
1
Для початку заздалегідь подбайте про наявність будівельного інструменту та матеріалів. Для даної роботи необхідна фанера, ДВП і рулонний утеплювач, зроблений з мінеральних матеріалів. Для кріплення вам потрібно мати цвяхи, молоток або дриль з викрутками та саморізами. Знайти весь необхідний інструмент не складе особливих труднощів.
2
Далі потрібно приступити до вибору фанери. Фанера приставляє собою листовий будівельний матеріал, що складається з щільно склеєних по товщині декількох тонких шарів деревини. У більшості випадків направлення волокон в сусідніх шарах шпони взаємно перпендикулярні. Якщо на вашому підлозі багато нерівностей, то потрібно купувати більш товсту фанеру. Не потрібно забувати про рулонний утеплювач. Він необхідний для додаткового утеплення підлоги.
3
Саме з утеплювача і потрібно починати. Його треба добре розстелити. Після цього можна переходити до підгонці фанери під розміри статі. Для того щоб не зробити помилку, необхідно провести ретельні виміри підлоги. Далі потрібно нанести розмітку на фанеру. По цих розмірах можна виробляти випилювання.
4
Найкраще пиляти фанеру стрічкової або дисковою пилкою. Для підлозі чення чистого зрізу, розпилювання треба виконувати правильно. Спочатку розпилювання проводиться поперек напрямку волокон лицьового боку, а після цього вже і вздовж. Таким чином, можна уникнути розщеплення кутів. На лицьовій стороні фанери розпилювати найкраще стрічковою пилкою, а на зворотному боці - дисковою. Якщо ви розпилювати фанеру круглою пилою, то обов'язково подбайте про високу швидкість обертання, а також про низький коефіцієнті подачі.
5
Перед тим, як кріпити фанеру до підлозі , за нею потрібно походити. Тим самим ви можете перевірити, наскільки добре фанера лягла на підлогу. У тих місцях, де відбувається прогин матеріалу, необхідно поставити відмітки. Для усунення проблеми можна просто підкласти в ці ділянки шматочки ДВП. Після цього можна приступати до кріплення фанери.
6
Для цієї мети вам знадобиться дриль і шурупи. Свердлити необхідно з лицьового боку. Для того щоб уникнути розщеплювань, можна використовувати підкладковий лист. Між шурупами повинно бути відстань, рівну приблизно 50 сантиметрам. Вкрай не рекомендується прикріплювати фанеру в проблемних місцях. Після того як фанера закріплена, ще раз потрібно по ній походити. Обов'язково перевірте точність підгонки листів один до одного.