Як вирізати зірочку.

Для того щоб виготовити красиву, правильну п'ятикутну зірку без допомоги лінійок, циркулей і транспортиров, є дуже простий спосіб, який доступний навіть дитині.
Вам знадобиться
  • прямокутний альбомний аркуш або лист кольорового паперу таких же пропорцій.
Інструкція
1
П`ятикутна зірка - це правильний багатокутник. Щоб його намалювати і вирізати, знадобиться для початку зігнути наявний альбомний аркуш навпіл, при цьому лист тримаємо вузькою стороною вниз, як підставу. Далі у отриманого прямокутника загинаємо лівий верхній кут до центру нижньої грані. Після цього треба лівий нижній кут загнути так як це показано на картинці.
2
Після цього, керуючись малюнком, загинаємо єдиний верхній кут тому.
3
І останній крок - необхідно відрізати від складеної отриманої фігури все зайве, причому чим гостріше вийде кут зрізу, тим гостріше будуть кути на нашій п'ятикутної зірки.
4
Ось наша зірочка готова. Для того щоб отримати ефект об'ємної зірки, необхідно загнути грані в призначеному напрямку.
Печиво у вигляді зірочок стане відмінним доповненням до новорічного чи різдвяного столу. Зірочки з марципану прикрасять святковий торт. Вирізати їх краще всього по викрійці. Але на святковому столі зірки не обов'язково будуть п'ятикутними. Кількість променів може бути будь-яким, як і їх довжина.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - креслярські інструменти;
  • - тісто;
  • - марципанова маса;
  • - цукрова пудра;
  • - харчові барвники;
  • - скалка;
  • - гострий ніж;
  • - алюмінієва банка.
Інструкція
1
Зробіть викрійку. Папір краще взяти поплотнее, особливо якщо ви збираєтеся вирізати багато зірочок. Для п'ятикутної зірки накресліть коло і проведіть з центру 1 радіус. Центральний кут за допомогою транспортира розділіть на 5 рівних частин і проведіть ще 4 радіуса. Це і буде довжина променя.
2
Кожен кут між сусідніми радіусами розділіть навпіл. Проведіть через ці точки лінії і відкладіть на них від центру рівні відрізки. З'єднайте отримані точки з місцями перетину радіусів з колом. Виріжте зірку. Оскільки при випічці форма зірочки трохи зміниться, то велика точність в даному випадку не обов'язкова. Можна взагалі поділити кути на око.
3
Посипте стіл борошном. Розкачайте тісто, щоб вийшла коржик товщиною приблизно 0,5 см. Накладіть викрійку і гострим ножем виріжте зірочки. Ніж краще взяти з тонким лезом. Після цього вам залишиться тільки викласти готові фігурки на деко і випекти печиво у духовці.
4
Можна зробити і багаторазову формочку, причому у вигляді будь фігурки. Викрійку зробіть з картону за описаним способом.
5
Від алюмінієвої банки відріжте кришку і денце. Тонкий алюміній ріжеться дуже легко навіть звичайними ножицями. Роз'єднаєте або відріжте шов і вирівняйте бічну поверхню.
6
Відріжте від отриманого листа смужку шириною приблизно 2 см. Зігніть її за формою викрійки. Кінці з'єднайте з допомогою металевої скріпки звичайним канцелярським степлером. Якщо довжини не вистачить, відріжте ще смужку і прикріпіть її до першої. За допомогою такої саморобної формочки можна нарізати скільки завгодно зірочок.
7
Зірки з марципану вирізаються приблизно так само, як з тіста. Марципанову масу змішайте з цукровою пудрою в співвідношенні приблизно 4: 3. Отриманий «пластилін» розділіть на частини і додайте харчові барвники.
8
Розкачайте коржі. З марципану зручніше вирізати формочкою, хоча можна і гострим ножем. Якщо ви хочете поверхню саморобного торта прикрасити великою зіркою, виріжте її по викрійці. В цьому випадку поверхня верхнього коржа можна змастити, наприклад, повидлом або джемом, а зверху покласти зірку.