Як зав'язувати бантик.

В упаковці подарунка найголовніше - це барвистість і привабливість. Коробочка має бути красивою і акуратною, а бантик повинен бути пишним. Але ж видів бантиків існує дуже багато, який же вибрати? Вирішувати вам. Ми лише ознайомимо вас з деякими бантиками і з тим, як вони зав'язують.
Інструкція
1
Махровий бант ефектно і ошатно виглядає, якщо взяти жорстку стрічку, яка добре тримає форму. Як зав'язати махровий бант? Згорніть стрічечку в кілька кілець по діаметру майбутнього банта. Розгладьте петлі, зробіть діагональні надрізи на них. Знову згорніть петлі так, щоб вирізані трикутники знаходилися по центру лежачих перед вами згорнутих смуг тканини. Прорізи перетяните дротом або стрічкою і починайте по черзі розправляти стрічки з кожної зі сторін банта, починаючи при цьому з внутрішніх: перша - направо, друга - наліво і так далі. Розпушити бантик.
2
Строгий бант. Складіть стрічку вдвічі. Місце з'єднання кінців стрічки зафіксуйте клеї і розгладьте його рукою. Візьміть невеликий шматок стрічки (не обов'язково того ж кольору), щоб їм обернути непривабливий стик. Склейте кінчики другий стрічечки з заднього боку банта. Бант готовий.
3
Ярусний бант зав'язується так: візьміть три відрізу стрічки, різних за кольором і ширині. Ображати їх таким чином, щоб найбільш широкий шматок вийшов у вас найдовшим, а самим коротким вийшов вузький. Тепер сформуйте кінчики бантика. Зв'яжіть разом складені частини ще одним шматком стрічки, залишивши при цьому довгі кінці, щоб закріпити на подарунковому пакеті ярусний бант.
4
Для двокольорового бантика спочатку візьміть широку і вузьку стрічки різних кольорів. Сформуйте петлю спочатку з широкої стрічки, скріпивши клеєм її кінці, потім те ж виконайте з вузькою стрічкою, накладеної на широку. Пропрасуйте руками вийшов «бутерброд» і зсередини його зафіксуйте клеєм або скріпкою по центру. У своєму остаточному вигляді бантик формується за допомогою третьої стрічки. Вона повинна бути достатньої довжини для прив'язування банта до подарунковій упаковці.
5
Останній бант, розглянутий нами - це бант «Діор». Деякі люди відзначають, що цей бант є ускладненим варіантом банта суворого. Склейте колечка, що складаються з шматочків стрічки, різних по довжині. Потім з'єднайте між собою ці колечка клеєм або степлером. Бант вже наполовину готовий. Покладіть його на стрічку-основу з вирізаними кінчиками. Тепер невеликим шматком стрічки замаскуйте скріпку, склеюючи кінці бантика з його виворотом.
Зверніть увагу
Махровий бант (в іноземних джерелах іменований двозначним грайливим Pom-pom) виглядатиме ефектніше і нарядно, якщо взяти стрічку з жорсткого матеріалу, здатного тримати форму.
Корисна порада
На щастя для вас, улюблене дитинство повертається! Більше не потрібно бути малятком 6 років для того, щоб одягнути акуратний бантик у волосся. Зараз цілком прийнятно для 20-річних модниць носити бант і виглядати абсолютно чудово і стильно. Зробіть хвіст у верхній частині голови і прикрасьте його плоским бантом, бантом у вигляді стрічки або шпилькою-бантом з волосся.