Як зробити крижану фігуру.

Крижана фігура - прекрасна прикраса двору або саду в зимовий час. Багато хто вважає, що виконати подібний шедевр можуть тільки професіонали. Насправді, це далеко не так. Практично будь-яка людина при бажанні зможе зробити таке оригінальна прикраса.
Вам знадобиться
  • Лід, ручна пила або бензопила, пластилін, скребок, долото, стамеска, наждачний круг, вода.
Інструкція
1
Основа будь крижаної фігури, звичайно ж, лід. Отримати його зовсім не складно. Знайдіть будь замерзлий водойму зі стоячою водою (річка не підходить, тому там низ льоду деформується плином), випиляєте великий куб або невеликі цеглини (це залежить від товщини льоду). Водопровідна вода для створення крижаних скульптур не підійде, в ній багато домішок і лід буде мутний.
2
Придумайте, яку крижану фігуру ви хочете зробити. Зліпити з пластиліну її макет. Розміру макета може бути зовсім маленький, адже він необхідний тільки як наочний посібник.
3
Визначтеся з розміром фігури. Якщо лід у вас невеликими шматками, то зробіть з них куб або прямокутник (залежить від того, яку фігуру хочете зробити). Виконується це так: укладаєте шарами цеглини, як у звичайній кладці, але кожен шар з усіх боків поливаєте водою. Дайте застигнути воді.
4
Переодягніться в зручну і теплий одяг, рухатися треба буде багато, тому ви повинні відчувати себе комфортно. На створення однієї крижаної фігури йде від декількох годин до декількох днів, не допустите переохолодження.
5
Прибрати великі шматки льоду можна за допомогою ручної пилки або бензопили. Якщо такого інструменту немає під рукою, то можна обійтися і без нього, тоді ви витратите трохи більше часу.
6
Візьміть пару скребків (один кутовий, другий прямий). Прямим скребком відколюйте шматки льоду, а кутовим - обточувати фігуру , наносите борозни і смуги. Можна також взяти будь-який інструмент для деревообробки та працювати тим, чим вам буде зручніше. Деякі люди використовують стамеску або долото, імпровізуйте з інструментами. Періодично порівнюйте оригінал з пластиліновим макетом.
7
Ваші інструменти будуть дуже швидко тупіться, тому періодично заточувати їх за допомогою наждачного круга чи інших пристосувань.
8
Коли фігура буде готова, облийте її водою і дайте замерзнути. Якщо ви хочете зберегти її на всі зимові місяці, відразу після поливання накиньте поліетилен і ретельно притисніть його до фігури.
Зверніть увагу
Працювати потрібно тільки при морозі від -2 ° C.
Корисна порада
Якщо ви хочете зробити кольорову крижану фігуру, то додавайте фарбу тільки у внутрішні шари, зверху вона стече.