Як оновити драйвер відеокарти ноутбука. оновити відеодрайвер на ноутбуці.

Одного разу випустивши певну модель ноутбука , виробник не забуває про неї. Для комплектуючих, встановлених у вашому ноутбуці, час від часу випускаються оновлені версії драйверів. Це робиться для того, щоб відеокарта підтримувала сучасні операційні системи і працювала з останньою версією DirectX.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Для початку визначте модель відеокарти . Якщо у вас не виходить знайти необхідну інформацію в документації, допоможе вам сам ноутбук, а точніше, операційна система. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Виконати», введіть у діалогове вікно команду dxdiag. Дана операція запустить утиліту DirectX і виведе на екран всі дані про вашому ноутбуці. Програма DirectX попередить вас про те, що справить збір даних про комп'ютер, тому в підтвердженні вам потрібно лише погодитися. У вікні перейдіть на вкладку «Дисплей», де в правій частині вказана модель вашої відеокарти .
2
Визначте версію драйвера відеокарти . Зверніть увагу на область «Драйвери» того ж вікна. Якщо версія драйвера вам ні про що не говорить, орієнтуйтеся по даті. Якщо з часу вказаної дати пройшло не менше двох-трьох місяців, швидше за все, виробник вже встиг випустити оновлення.
3
Найпростіший спосіб знайти більш свіжі версії драйверів - скористатися службовою програмою оновлення Windows, яка розташована в панелі управління, в розділі «Система і безпека». Якщо ж операційна система не знайшла в інтернеті нічого корисного для вашої відеокарти , відкрийте браузер і в рядку вашого улюбленого пошукача введіть модель пристрою. Зверніть увагу, які посилання пропонує вам пошуковик. Найлегше зайти на сайт виробника вашого ноутбука і завантажити файли там.
4
Для установки драйвера розпакуйте архів і знайдіть інсталяційний файл. Подібні файли називаються Setup і мають розширення еxe. Запустіть даний файл і дотримуйтесь інструкцій програми. Перевантажите комп'ютер після установки драйвера. Не варто ставитися до вашого ноутбука як готовому закінченому продукту. Як ви постійно знаходите нові цікаві програми, що полегшують вашу роботу, так і для комплектуючих вашого ноутбука час від часу з'являються нові версії драйверів. Не забувайте їх оновлювати.
Відеокарта в комп'ютері відповідає за якість зображення, дозвіл екрана, відтворення спеціальних ефектів. Для забезпечення її стійкою, стабільною, надійною роботи потрібна наявність в системі наявність відповідного програмного забезпечення, яке називається драйвер. У разі збою або виходу більш нової версії виникає необхідність оновити драйвер відеокарти.
Інструкція
1
Для оновлення є кілька варіантів. У будь-якому з варіантів вам потрібно, знаючи назву своєї відеокарти, заздалегідь завантажити з сайту виробника драйвер і зберегти на жорсткому диску.
2
У першому варіанті зайдіть в меню «Пуск», знайдіть і відкрийте розділ «Панель управління» і у вікні, яке з'явиться, виберіть підрозділ «Установка або видалення програм». У списку, виведеному на екран, знайдіть назву вашого драйвера і видаліть його. Після цього бажано перезавантажити комп'ютер. Після запуску системи встановіть новий відеодрайвер.
3
Є ще один спосіб правильно оновити драйвер відеокарти. Зазвичай на сайтах виробників обов'язково є спеціальні програми, за допомогою яких можна коректно видалити драйвер з системи. Скачайте таку програму, збережіть її на комп'ютері, запустіть і дотримуйтесь.
4
Наступний спосіб вимагає уважності. Наведіть курсор на значок «Мій комп'ютер» і натисніть правою клавішею. В меню, яке з'явиться, виберіть «Диспетчер пристроїв». З'явиться 2 вікна. Виберіть праве вікно. Знайдіть у ньому рядок з відеоадаптером, це і є ваша відеокарта. Натисніть на ній мишкою і виберіть пункт, який пропонує оновити драйвер. З'явиться нове вікно майстра. Дотримуйтесь усіх цього вікна.
5
Останній варіант найбільш простий у виконанні, хоча не завжди може працювати коректно. Для цього скачайте нову версію драйвера з сайту виробника і запустіть його. При установці нового драйвера поверх старого, як правило, видаляються непотрібні файли і замінюються на оновлені. Після цього часто потрібне перезавантаження для нормальної роботи нового драйвера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-uZMsn1GlfY
Зверніть увагу
Перш, ніж оновлювати драйвери, потрібно з'ясувати, яка у вас відеокарта. Якщо там написано N/A або Н/Д, значить, у вас взагалі ніяких драйверів, навіть старих, не встановлено.
Корисна порада
Просто пошукайте цей інструмент в меню Пуск. Деякими з можливих слів, які потрібно шукати, є назва виробника комп'ютера (таке як Dell або HP) або загальний термін, такий як "оновлення", "обслуговування" або "драйвер".