Як залити сайт в інтернет.

Часто у користувачів виникають питання, пов'язані із завантаженням сайту в інтернет. Якщо ви розробляли свій сайт за допомогою спеціального програмного забезпечення, на зразок Adobe Photoshop або Macromedia Dreamweaver, то впоратися з цим завданням вам легко допоможуть самі програми. Але що робити, якщо ви писали ваші сторінки самостійно, з нуля, без підказок? Залити сайт на сервер в інтернет зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - дані від хостингу;
  • - браузер.
Інструкція
1
Отримайте дані підключення до сервера. Ви напевно вже вибрали оптимальний хостинг, і господар сервера відкрив вам доступ до особистої області для завантаження власного сайту . Вам знадобляться такі дані, як логін, пароль і адресу ftp-сервера. Також варто відзначити, що всі паролі повинні бути верхнього та нижнього регістру, щоб в панель управління сайту не змогли пробратися зловмисники.
2
Далі встановіть підключення до сервера. Відкрийте браузер і в рядку введення назви сайту введіть посилання на ваш сервер, яку також повинен був надати хостер. Зазвичай вона виглядає так: «ftp://логін: пароль @ адрес_ftp_сервера». У діалоговому вікні введіть логін і пароль. Вікно оновиться, і ви побачите вміст тієї області сервера, куди ви маєте доступ.
3
Далі йде копіювання файлів на сервер. Відкрийте ще одне вікно "Мій комп'ютер", знайдіть папку вашого сайту і виділіть весь її вміст. Перетягніть виділені файли і папки на вікно сервера. Якщо з перетягуванням впоратися складно, натисніть правою кнопкою миші по виділеній області і виберіть пункт «Копіювати», а на вікні сервера - пункт «Вставити».
4
Перевірте результат. У тому ж браузері, в рядку введення адреси введіть назву вашого особистого сайту і необхідну частину доменного імені. Повинно відбутися автоматичне перенаправлення на стартову сторінку, написану вашими руками. Якщо цього не сталося, перевірте правильність виконаних дій.
5
Для написання сайтів не обов'язково володіти дорогими програмами і графічними середовищами розробки. Ви можете написати досить змістовну сторінку навіть у звичайному «Блокноті». А для завантаження вашого сайту в інтернет, хостинг-сервер запропонує вам зручну схему дій, доступну звичайному користувачеві.