Як зробити IP динамічним. Як зробити так щоб ип комп'ютера була не динамічне.

Провайдер, який надає доступ в мережу інтернет, роздає своїм користувачам IP-адреси з належного йому адресного простору. Ці адреси бувають статичними або динамічними. Статичний IP - це адреса комп'ютера, який прикріплений за певним комп'ютером у мережі. Часто у користувачів виникає потреба у створенні динамічного IP.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Динамічний IP - це спеціальний адресу, який дається машині кожен раз при вході в інтернет. IP-адресу щоразу буде різним.
2
Як дізнатися свій різновид IP-адреси? Спочатку потрібно визначитися, яким методом ви виходите в мережу інтернет: - через звичайний модем; - через мобільний телефон; - через ADSL; - через виділену лінію; - через супутник; - через 3G модем.
3
Skylink, диалап, GPRS, ADSL - дуже поширені методи виходу в інтернет.Почті завжди вам надають динамічний IP-адресу. Тоді вам не потрібно буде використовувати ніякі утиліти. Просто відключаєте інтернет, коли потрібно і заново включаєте. Ваш IP адреса одразу ж зміниться.
4
Якщо у вас статичний IP-адресу, а ви хочете зробити його динамічним, то вам потрібно скористатися спеціальними сервісами в інтернеті. У глобальній мережі на даний момент часу таких сервісів існує велика кількість.
5
Такі технології називаються анонімайзерами. Щоб скористатися анонімайзером, зайдіть в браузер. Найбільш оптимальним варіантом буде використання популярного сервісу 2ip. В адресному рядку введіть сайт www.2ip.ru/anonim.
6
Далі введіть адресу сайту, на який вам потрібно зайти. Потім виберіть з існуючого списку країну, IP якої повинен відображатися в інтернеті. Після цих операцій натискаєте на вкладку "Відкрити", і вас автоматично перенаправить на відповідний сайт. В цілому можна сказати, що зробити динамічний IP не так вже й складно.
Для створення томів, розташованих одразу на декількох розділах і для підвищення ступеня збереження даних рекомендують використовувати динамічні диски . Створити такі диски можна за допомогою стандартних функцій ОС Windows.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Підключіть жорсткий диск, який потрібно перетворити в динамічний, до вашого комп'ютера. Увімкніть цей ПК і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління.
2
Виберіть меню «Система і безпека" і перейдіть до підміню «Адміністрування» (ОС Windows Seven). Клікніть лівою кнопкою миші по ярлику «Керування комп'ютером». Знайдіть у лівій колонці підміню «Сховище» і розгорніть його. Перейдіть до пункту «Управління дисками».
3
Тепер клікніть правою кнопкою миші по іконці жорсткого диска, тип якого необхідно змінити. Виберіть пункт «Перетворити на динамічний диск». Зверніть увагу, що необхідно змінювати тип всього жорсткого диска, а не одного з його розділів. Виберіть вінчестер, який потрібно перетворити, і натисніть кнопку «Ок». Тепер натисніть кнопку «Перетворити» і підтвердіть запуск цієї операції.
4
Якщо ви хочете перетворити жорсткий диск, на якому встановлена операційна система, то краще спочатку зберегти важливі для вас дані. Для цього скористайтеся функцією копіювання диска, наявної в програмі Partition Manager. Запустіть цю утиліту і виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів».
5
Тепер відкрийте меню «Майстра» і виберіть параметр «Копіювання жорсткого диска». Виберіть вінчестер, копію якого потрібно створити, і натисніть кнопку «Далі». Вкажіть нерозмічену область другого жорсткого диска. На її місці будуть створені копії розділів першого вінчестера. Натисніть кнопку «Далі».
6
Щоб завершити процес підготовки до копіювання, натисніть кнопку «Готово». Відкрийте меню «Зміни» і клікніть по пункту «Застосувати зміни». Підтвердіть запуск процесу копіювання жорсткого диска. Обов'язково перевірте скопійовані дані.