Як організувати себе для занять з дітьми.

Всі мами розуміють, що займатися розвитком маленьких дітей необхідно, але далеко не всі розуміють, як ці заняття вписати в загальний насичений графік трудового дня. Насправді це не так вже й складно, якщо самоорганізуватися і правильно розставити пріоритети.
Інструкція
1
1. Спробуйте проаналізувати свій стандартне проведення часу: що саме ви робите і скільки часу йде на певне заняття. Швидше за все при уважному розгляді ви виявите, що, як мінімум, 1:00 кожен день, а то й більше, йде на перегляд телепередач, зависання в інтернеті, малозмістовні бесіди по телефону або прибирання іграшок, які через 10 хвилин знову займуть той же хаотичне становище .
2
2. Тепер потрібно визначитися з тим, скільки часу займають справи, без яких дійсно не обійтися. Складіть список щоденних необхідних справ та оцініть приблизну тривалість кожного з них. Потім складіть переліку не щоденних, але важливих для вас занять (це можуть бути похід до косметолога, заняття спортом, спілкування з друзями і т.п.).
3
3. На основі аналізу складіть приблизний розклад справ на тиждень вперед. О, диво, в розкладі залишилося незаповнене час, якого, як ви думали, у вас немає. Це час або його частину плануйте для занять з дітьми. Якщо у вас діти різного віку з малосовпадающімі інтересами, то доведеться закріпити за кожним з них певний відрізок.
4
4. Плани та заняття будуть більш реальними і продуктивними, якщо заздалегідь продумати чим займатися. З дітьми від півроку до двох років зробіть акцент на розвитку мови, дрібної моторики, емоційних відчуттів, навчанні творчості. Діти двох-чотирьох років із задоволенням пограють в рольові ігри, в яких слід відтворювати різні життєві ситуації і в ігровій формі пояснювати дитині правила поведінки. Діти від двох до семи років люблять слухати казки та оповідання, малювати, ліпити або споруджувати щось з конструктора.
5
5. Якщо важко придумати самі, знайдіть в мережі ідеї та рекомендації щодо занять з дітьми цікавить вас віку і впишіть ці уроки з коротким змістом в свій розклад хоча б на тиждень вперед. Тоді ви зможете заздалегідь підготуватися і морально і по контексту, а значить проведете заняття із задоволенням і користю.
Зверніть увагу
Не забудьте в своєму розкладі залишити час для себе особисто, адже гарний настрій мами - запорука успішних занять.