Як бути нареченому на викуп.

З давніх часів викуп нареченої був і залишається важливою складовою весільного обряду. Але, якщо раніше він носив характер справжньої передачі родичам нареченої різних цінностей за догляд дівчата з свого роду в рід нареченого, то в наш час він - просто данина традиції. Однак, рідкісна весілля обходиться без викупу. Тому питання про те, як бути нареченому на весіллі, актуальності своєї не втрачає і сьогодні.
Вам знадобиться
  • грошові купюри невеликого номіналу, грошові монети, м'які іграшки, подарунки тещі і родичкам, 2-3 пляшки шампанського, цукерки.
Інструкція
1
Заручіться заздалегідь підтримкою декількох друзів на час цього весільного обряду. Нехай крім свідка поруч з вами будуть ще 2-3 «жвавих на мову» і дотепних товаришів - їх допомога вам обов'язково знадобиться.
2
Запасіться напередодні весілля дрібними грошовими купюрами і монетами - без них ви ризикуєте витратити чималу суму грошей при викупі нареченої, адже майже на кожному етапі цього обряду з вас будуть різними вивертами намагатися взяти якнайбільше грошових знаків. Так уже повелося, що у нареченого при викупі повинні гарненько спустіти кишені, а кишені подружок нареченої - наповнитися.
3
Майте при собі на викупі кілька пляшок шампанського (хоча б 2-3), цукерки, м'які іграшки, призначені для «задобрювання» подруг нареченої. А для майбутньої тещі і родичок прикупите розписні хустки, косметику та інші подарунки, які, згідно із обрядом, повинні «розтопити» серця охороняють наречену родичів.
4
Налаштуйте себе на те, що крім демонстрації щедрості, вам належить перевірити свою пам'ять, проявити кмітливість і швидкість реакції, адже очікують вас випробування призначені для виявлення саме цих якостей майбутнього чоловіка. Набір конкурсів на викупі звичайно припускає екскурс в історію знайомства нареченого і нареченої, перевірку на знання різних ласкавих слів і виявлення додаткових талантів жениха в співі, танцях, малюванні з закритими очима і так далі.
5
Запасіться терпінням: не варто налаштовувати себе на поведінку типу «віддавайте улюблену, а то весілля не буде». Вашу наречену вам неодмінно віддадуть, але майбутній сімейний альбом безповоротно втратить кілька кумедних і зворушливих фотографій цього весільного обряду. Та й настрій подружок нареченої, самої вашої обраниці і навіть її родичів помітно погіршиться, адже вони готувалися до викупу, були налаштовані на це веселе і невинне дійство. Так що терпіння вам знадобиться укупі з хорошим настроєм.
6
Надайте під час викупу свободу дій вашим друзям: вони повинні нейтралізувати і зачарувати «шкідливих» і прагнуть отримати з вас якомога більше грошей подружок нареченої. Нареченому ж слід триматися солідно і гідно, адже вам ще належить проявити себе на весіллі. Однак, харизматичність і вміння бути душею компанії будуть оцінено всіма присутніми. Не перестарайтеся лише з кокетством зі свідком і вживанням спиртних напоїв (це також буде пропонуватися викуповувати).
7
Не скупіться - НЕ підсовуйте самі подружкам нареченої видрукувані на ксероксі гроші замість справжніх. Надайте це вашої свиті, а самі гордо розплачуйтеся на етапах викупу справжніми грошима і подарунками. Ваша наречена має пишатися своїм майбутнім чоловіком: щедрим, вірним і гідним її. Ідеально буде, якщо ви скорите всіх (у тому числі і майбутню тещу) впізнаванням своєї обраниці на дитячих фотографіях, ніжними сучасними серенадами і величезними кількістю навичок і умінь в ролі майбутнього чоловіка і батька сімейства.
8
Розслабтеся та отримайте задоволення від цього «неподобства» під назвою «викуп», адже ви одружитеся назавжди, а значить і іншого такого дійства у вашому житті вже не случітся.Ну, звичайно, якщо ви не вирішите одружитися повторно ...
Корисна порада
Якщо вам в принципі неприємні подібні заходи, то прийміть все, що відбувається як неминучу необхідність, адже ваша наречена чекала цієї події і їй хочеться пройти і через цей етап весілля. Своїм терпінням ви покажете їй наскільки сильно ви її любите.