Як навчитися малювати фентезі.

Жанр фентезі сьогодні дуже популярний, як в кінематографі і літературі, так і в живописі. Не дивно, що багато художників і комп'ютерні графіки цікавляться фентезі Тематика і втілюють її на своїх полотнах. Якщо ви теж мрієте навчитися малювати фентезі , ви можете спробувати свої сили в Фотошопі - цей графічний редактор при наявності планшета дозволяє створювати красиві і реалістичні ілюстрації.
Інструкція
1
Придумайте жанр і тематику майбутньої картини. Зробіть начерк - підберіть позу головної героїні або героя картини, визначте, звідки на героя буде падати світло. Також визначте, якими будуть основні кольори малюнка, і яка буде загальна колірна гамма.
2
Начерк майбутньої картини ви можете зробити прямо в Фотошопі, використовуючи маленьку жорстку кисть. Зробіть начерк силуету персонажа вашої картини, передайте основні рельєфи тіла, а потім створіть новий шар і залийте намальовану фігуру основним кольором, вибраним для шкіри. Зменшіть прозорість шару з лініями ескізу.
3
Виберіть на палітрі потрібні кольори і застосуєте їх на малюнку, використовуючи пензлі різної м'якості і прозорості. Домагайтеся ефекту об'ємного зображення, затінює деякі місця на тілі персонажа, а деякі освітлює світловими відблисками.
4
Залежно від загальної колірної гами картини, ви можете вибрати будь-який колір для відображення світлових відблисків - він не обов'язково повинен бути білим. Оригінально і фентезі йно виглядатиме малюнок з голубуватими або рожевими відблисками. Вдалим кольором для тіньових фрагментів буде темно-фіолетовий.
5
Пропрацювавши основні тони тулуба героя, переходите до його деталізації. Прорисуйте частини тіла, роблячи їх більш ясними і виразними, додайте риси обличчя і обриси зачіски. Використовуйте тонку, майже прозору, кисть і допрацьовуйте їй дрібні деталі обличчя і тіла персонажа. Особливу увагу приділіть промальовуванню рук і ніг - вони повинні бути пропорційними, реалістичними і анатомічно грамотними.
6
В будь-якій частині тіла ви можете додати елемент, який посилить фантастичне відчуття від картини - наприклад, ви можете зробити волосся персонажа нестандартними, зобразивши їх у вигляді язиків полум'я, світлових ліній або щупалець медузи. За допомогою інструменту Smudge або Blur Tool трохи размойте лінії, якими ви намалювали волосся - так малюнок буде виглядати більш загадковим.
7
Якщо у вас є вдала текстура шкіри або іншій поверхні, що підходить для даної картини, ви можете накласти її на свого персонажа.
8
При необхідності подправьте кольору малюнка в розділі Color Balance, трохи змінивши тональність і насиченість тих чи інших відтінків.
9
Для найбільш цікавого зовнішнього вигляду вашого персонажа обробіть рисунок фільтром Noise, а потім Gaussian Blur з невеликим радіусом розмиття. І нарешті, опрацюйте фон малюнка - він може бути непомітним і абстрактним, якщо персонаж грає головну роль на малюнку, а може бути яскравим і сюжетним.
Барвистий світ- фентезі - одна з найдивовижніших сторін образотворчого мистецтва. Це божевільне змішання стилів в казковому світі. Якщо ви хочете спробувати намалювати щось подібне, будьте готові вилучити всі ваші запаси фантазії і направити їх на творчість.
Інструкція
1
Відсторонитеся від реальності. Світ фентезі , він на те й казковий, що не може існувати. Тому чим менше реального ви внесете, тим краще. Для натхнення можна вивчити картини інших авторів, а також твори нео-сюрреалістів. Цих художників хоч і не можна однозначно визначити як малюють в жанрі фентезі , проте їх роботи дуже вражають і дають потрібний заряд "казкової" енергії.
2
Виберіть головного героя. Кожна картина цього жанру - це певний сюжет або кадр з живого, наповненого дій світу. Ваше завдання - виступити в ролі режисера і призначити головні ролі. Як правило, це дівчина чи чоловік з незвичайною зовнішністю або казкове створіння, начебто дракона. Залежно від вашої сюжетної лінії і здібностей, робіть свій вибір.
3
Не зупиняйтеся тільки на вухах. Слід зробити зауваження, що коли мова про фентезі -героіне, багато авторів зупиняються на тому, що малюють діві довгі ельфійські вуха і все. Не варто робити так само. Надайте вашій героїні унікальності і неповторності. Можливо, це будуть руни на шкірі або крила метелика, що ростуть на зап'ястях. Чим би ви не доповнили свою героїню, вона вже стане менш шаблонною.
4
Не обмежуйте свою фантазію, малюючи пейзаж. Тут можливо все - равлики, з яких ростуть тюльпани або дерева, корінням приросли до черепахам. А можливо, колода, на якому спить ваш змій - це величезний палець дубового велетня.
5
Не зупиняйтеся на флорі. Фауна світу фентезі може бути стільки ж неосяжно різноманітною. Рибки з головою кролика вистрибують із ставка або сірий вовк сидить на пеньку в одязі бабусі. Що б ви не придумали в рамках цієї картини і цієї творчості, це буде цілком доречно. Головне - не бійтеся своїх власних задумок і втілюйте їх повною мірою.
Зверніть увагу
Любителям фентезі і аніме стоїть зараз притиснутися м'якими частинами до крісла, так як сьогодні ми будемо вчитися як малювати ельфа олівцем. Почнемо з того, що, на жаль і ах, відрізнити дівчину і хлопчика досить таки складно. Як намалювати ельфа олівцем поетапно. Крок перший. Кому не видно чітко лінії просто клікніть на картинку і вона збільшитися.
Корисна порада
Все частіше художники цікавляться тим, як малювати фентезі. Якщо ви один з тих, хто мріє навчитися малювати фентезі, для початку спробуйте скористатися планшетом і графічним редактором Фотошоп, з їх допомогою можна створювати дуже красиві реалістичні ілюстрації. Малюнки дівчат фентезі олівцем, виглядають більш загадково, якщо намалювати довге волосся і розмити їх за допомогою Smudge або Blur Tool.