Як змінити маршрут навігатора.

GPS-навігатор є хорошим помічником в дорозі. Він не тільки показує, але й підказує маршрут , згідно заданим користувачем точкам від початку і до кінця шляху, а також визначає, коли і куди потрібно зробити поворот. Більшість моделей GPS-навігаторів здатні не тільки показувати напрям руху, але прокладати маршрут , а також зберігати його при необхідності.
Інструкція
1
Функція «Маршрут» надає вам можливість послідовно зв'язати шляхові точки і здійснювати рух від однієї до іншої, до кінцевого пункту призначення. Коли маршрут полягає в три шляхові точки A, B і C, то відрізки шляху від A до B, а також від B до C носять назву «два етапи» на маршрут е . Ваш маршрут руху може містити до 50 шляхових точок, збережених в пам'яті.
2
Створення та зміна маршрут а відбувається за рахунок редагування шаблону шляхових точок. Якщо вам потрібно змінити існуючий і збережений раніше маршрут зайдіть в розділ «Маршрути». На цій сторінці ви побачите список ваших маршрут ів.
3
Оберіть маршрут , який ви хочете змінити, використовуючи кнопки «Вгору» або «Вниз». Далі натисніть «Введення» і в меню виберіть пункт «Змінити» і знову натисніть «Введення».
4
Тут ви побачите всі включені в маршрут точки. Натисніть «Введення» і в підменю вам будуть запропоновані чотири дії: «Додати», «Вставити», «Видалити» і «Зберегти». Внесіть зміни, як при створенні нового маршрут а.
5
Тобто, якщо ви хочете додати якусь точку, щоб маршрут став довшим, виберіть пункт «Додати». Натисніть «Введення» і відкриється список шляхових точок. Виберіть шляхову точку, яку ви припускаєте додати, використовуючи кнопки «Вгору» або «Вниз». Підтвердіть дію, натиснувши «Введення».
6
Ви також можете змінити свій маршрут , вставивши шляхову точку. Для цього виберіть пункт «Вставити». Увійдіть в список шляхових точок, натиснувши «Введення». Виберіть шляхову точку, яку ви збираєтеся вставити, використовуючи кнопки «Вгору» або «Вниз». Підтвердіть дію, натиснувши «Введення» .Удаленіе шляховий точки з маршрут а відбувається аналогічно. Виберіть точку для видалення і натисніть «Введення».
7
При внесенні будь-яких змін не забудьте їх зберегти. Для цього виберіть пункт «Зберегти», використовуючи кнопки «Вгору» або «Вниз». Щоб перевірити назву маршрут а знову натисніть «Введення». Виберіть «Ок», якщо ви хочете зберегти його під тією ж назвою. Ви також можете дати маршрут у нове ім'я. Для цього після натискання на «Введення» в віконці задайте ім'я.