Як підібрати окуляри до типу обличчя. Як підібрати окуляри за формою обличчя.

При правильному виборі форми оправи очки з прикрою необхідності стануть прикрасою особи. Для різних типів особи існують деякі критерії, за якими можна підбирати найбільш відповідну форму очок.
Інструкція
1
Кругле обличчя. Якщо у вас ширина і довжина особи однакові, а всі лінії м'які і закруглені, то це ваш тип. Для вас відмінно підійде оправа, яка має таку ж ширину, що й саме обличчя в найбільш його широкої частини. Рекомендується набувати тонку оправу прямокутної форми.
2
Прямокутне обличчя. Цей тип легко виявити за такими ознаками. Довжина особи дещо більше ширини. У дівчат з прямокутним особою виділяється чітка лінія росту волосся і квадратний підборіддя. В цьому випадку необхідно згладити масивність видатного підборіддя. Для коригування такої форми особи прекрасно підійдуть очки обтічної форми, які мають однакову довжину і ширину. Оправу краще підбирати масивну.
3
Квадратне обличчя - це різновид прямокутного типу. Відмінність полягає лише в тому, що в даному випадку довжина і ширина особи однакові. Дівчатам з квадратним обличчям рекомендується купувати тонкі витончені оправи, верхня частина яких закруглена. Оправу потрібно підбирати строго по ширині особи.
4
Трикутна форма. У дівчат з таким типом особи вузький довгий підборіддя, високі вилиці, широкий лоб. Власницям такої зовнішності варто віддати перевагу тонким оправам. Причому їх форма повинна бути або круглої, або овальної. Завдяки таким очками, лоб зорово зменшиться, а пропорції особи вирівняються.
5
Форма перевернутого трикутника. Власниць цієї форми відрізняє вузький лоб і масивне підборіддя. Окуляри знадобляться так само овальної або округлої форми. Ширина їх повинна бути трохи більше, ніж ширина вилиць.
6
Ромбоподібне особа. Тут все зрозуміло з назви - вузькі підборіддя і лоб і широкі вилиці. Оправа окулярів повинна бути такої ж ширини, як і вилиці. Форма оправи підійде квадратна або ж округла. Бажано підібрати такі очки , щоб був зігнутий верхній край оправи під брови.
7
Овальне обличчя. Дівчатам з таким типом дуже пощастило. Ця форма найправильніша. Власницям овального типу особи будь оправи окулярів прекрасно підходять.
стиліст доведено, що форма оправи окулярів може змінити вигляд обличчя. Навіть найнезначніші деталі можуть зіграти найважливішу роль у формуванні образу, тому оправу очок потрібно підбирати дуже ретельно.
Інструкція
1
Зрозуміло, перед тим, як вибирати форму оправи, необхідно вирушити до окуліста, щоб перевірити гостроту зору. Уже після цього можна відправлятися в салон і приступати до пошуків ідеальної оправи.
2
Якщо у вас правильне овальне обличчя, ви можете дозволити собі практично будь-які варіанти очок. Головне, щоб ширина оправи була трохи ширше найширшої лінії особи або ж рівнятися їй.
3
Круглі особи вимагають візуальної корекції, яку можна здійснити за допомогою оправи. Якщо у вас обличчя цього типу, вибирайте оправи з гострими кутами, при цьому ширина їх повинна бути більше висоти. Кращими варіантами є витягнута вузька оправа з гострими кутами або ж акуратна прямокутна.
4
Надмірно подовженому особі потрібно надати додатковий обсяг. Якщо у вас обличчя цього типу, вибирайте широкі прямокутні оправи з досить великими дужками. Оправи-метелики з сильно піднятими зовнішніми кутами ідеально підійдуть власницям подовжених осіб. Ви можете дозволити собі окуляри з помітними елементами на дужках. А от від квадратних оправ варто відмовитися, оскільки вони візуально утяжеляют нижню частину обличчя.
5
Ідеальна оправа для квадратного особи повинна пом'якшувати прямі кути. Якщо у вас квадратне обличчя, шукайте оправи з характерними м'якими лініями. Вам підуть окуляри овальної форми. Вид оправи «котяче око» ідеально скоректує лінії квадратного особи.
6
Трикутне особа, яка звужується до верху, вважається однією з найбільш поширених форм. За допомогою окулярів його досить легко скорегувати. Вам підійдуть полуободковие оправи без нижньої частини. Різноманітні окуляри з широкими дужками, декоративними елементами на верхній частині оправи або ж окуляри-метелики візуально зроблять цей тип особи м'якше і гармоничней.
7
Особи в формі сердечка, які сильно завужені до низу, але при цьому відрізняються широким чолом, вимагають дуже ретельного підбору окулярів. Якщо у вас ця форма обличчя, відмовтеся від масивних і важких оправ. Найкраще вам підійдуть легкі округлі варіанти з половиною обідка або зовсім без нього, причому окуляри повинні бути ширше в нижній частині.
8
Ромбоподібне особа відрізняється вузькими чолом і підборіддям, а також вираженими високими вилицями. Якщо у вас обличчя цієї форми, вибирайте овальні окуляри з помітно подовженою верхньою лінією. На вас чудово виглядатимуть оправи з круглими скельцями, які іноді називають «бабусиними», однак їх досить непросто вписати в стиль одягу.