Як пов'язати модний кардіган. теплий довгий кардиган.

Топ - це в'язаний жакет. Цей предмет жіночого гардеробу дуже зручний і практичний у шкарпетці. Можна пов'язати теплий довгий кардиган, а можна - річний ажурний.
Інструкція
1
Основа в'язання всіх кардиганов абсолютно однакова. В першу чергу потрібно вибрати, з чого він буде пов'язаний. Вибір пряжі залежить від ваших уподобань і сезону. З вовняної товстої пряжі в'яжеться теплий кардиган, прекрасно виглядає такий виріб, виготовлене з букльовану пряжі. Якщо ви бажаєте зв'язати виріб на літній час року, то віддайте перевагу бавовняної пряжі.
2
В якості викрійки можна використовувати пальто чи плащ, відповідний за розміром. Проведіть наступні заміри: довжина і ширина рукава, ширина спинки, довжина, ширина поличок. Крім того, необхідно визначити ширину і глибину вирізу, а так же намітити її.
3
Для того щоб визначити кількості петель, які вам треба буде набрати на спиці, спочатку потрібно порахувати скільки петель укладається в один сантиметр. Для цього з обраної пряжі зв'яжіть невеликий зразок. Спинка кардигана в'яжеться без убавленій прямим полотном знизу доверху. В одному ряду потрібно відразу закрити всі петлі.
4
Полички необхідно в'язати так само, але робити убавленія петель потрібно по лінії вирізу. Щоб спростити свою роботу, частіше прикладайте в'язане полотно до викрійці. Намагайтеся дотримуватися строго по лініях вирізу. Рукава ж зазвичай в'яжуть знизу вгору. Тому вам краще почати так само знизу, з гумки. Гумку спробуйте вив'язувати, чергуючи виворітні і лицьові петлі. Додавайте з боків з обох сторін у кожному четвертому ряду по одній петлі. Після того, як ви пров'яжете необхідну довжину рукава, в одному ряду закрийте відразу всі петлі.
5
Всі деталі виробу потрібно зшити вовняною ниткою. Після цього по краях горловини і поличок наберіть ще петлі. Для цього бажано використовувати кругові довгі спиці, які з'єднані волосінню. Вони повинні бути менше основних спиць на 1 розмір. Пров'яжіть так 3-4 см. Вільно закрийте петлі. Топ готовий!