Як зробити вертоліт на радіоуправлінні. Літак своїми руками на радіоуправлінні.

Радіокеровані моделі цікаві не тільки дітям, а й дорослим, і, щоб отримати задоволення від гри в радіокеровану модель, зовсім не обов'язково купувати дорогу іграшку в магазині. Радіокерований вертоліт можна зробити власними руками, і в цій статті ви дізнаєтеся, як це правильно зробити.
Вам знадобиться
  • будівельний пінопласт, креслення моделі, двигун, клей, фарба
Інструкція
1
Поїдьте в будівельний магазин і купіть лист пеноплекса (будівельного пінопласту) товщиною 25-30 мм.Найдіте і скачайте креслення обраної авіамоделі, а потім знайдіть і купите двигун, який до цієї моделі підійде. Придбати двигун, відповідний за тязі, можна в магазині для моделістів або в різних інтернет-магазинах.
2
Мотор встановлюється разом з гвинтами. Припустимо, ваш мотор володіє потужністю 30А, а акумулятор, який ви також купуєте додатково, володіє 28-30А. Чим більше буде ємність акумулятора, тим більше буде тривалість вашого польоту.
3
Щоб спростити процес пошуку специфічних деталей і електроніки, здобувайте їх все відразу одночасно в спеціалізованому інтернет-магазині для авіамоделістів і радіокерованих моделей.
4
Перенесіть скачаний і роздрукований креслення на Піноплекс. Обведіть шаблони і різаком акуратно виріжте деталі. Склейте їх супер-клеєм або клеєм для моделювання, щоб вийшла готова модель літака або вертольота. Дрібним наждачним папером ошкурьте поверхню літака, щоб вона виглядала акуратніше. Додатково зміцните деякі сполуки ізоляційною стрічкою і зміцните стрічкою крила по нижній стороні.
5
Чітко дотримуючись інструкції, встановіть всю куплену електроніку на модель. Закріпіть мотор на спеціальній рамі, зробленої з дерев'яної планки.
6
Прикрасьте літак - розпишіть його фарбами для моделювання, приклейте наклейки, пофарбуйте гвинти в контрастний колір.