Як зменшити печінку. evtymivnm gtxtyn.

Збільшення печінки (гепатомегалія) є тривожною ознакою, поява якого повинно сподвигнуть вас до ретельного обстеження. Тільки вилікувавши основне захворювання, яке і викликало гепатомегалию, можна повернути печінки нормальний розмір.
Вам знадобиться
  • - насіння кропу;
  • - м'ята;
  • - деревій;
  • - полин;
  • - суцвіття безсмертника;
  • - кукурудзяні рильця.
Інструкція
1
Якщо терапевт виявив у вас збільшення печінки, необхідно буде пройти додаткове обстеження, щоб виявити причину даного порушення. Швидше за все буде потрібно здати аналізи або навіть відвідати гепатолога - лікаря, що спеціалізується на захворюваннях печінки. У кожному разі, починати самостійне лікування просто небезпечно, основне захворювання без лікарської терапії буде прогресувати, а значить домашні методи боротьби з гепатомегалией в кращому випадку виявляться марними, а то і зовсім завдадуть шкоди.
2
Найчастішою причиною збільшення печінки є гепатит, тому сконцентруйтеся на непростому лікуванні даного захворювання. Специфічна терапія в даному випадку набагато ефективніше народних методів. Але якщо ви все ж хочете підтримати організм цілющими травами, можете скористатися наступним рецептом. Змішайте по дві чайні ложки кроповий насіння, деревію, полину і м'яти з трьома чайними ложками безсмертника. Протягом восьми годин настоюйте в 400 мл води 2 чайні ложки трав'яної суміші. Приймайте настій кілька разів на день, це допоможе очистити печінку і поліпшити її роботу.
3
Якщо гепатомегалию викликало зневоднення, інфекція або токсини, займіться лікуванням основної хвороби. Важке отруєння краще лікувати в стаціонарі, так само як і заповнювати серйозну втрату рідини. Лікування інфекційного захворювання необхідно проводити під наглядом відповідного спеціаліста. І тільки після нормалізації стану можна приступити до чищення печінки. Простим і ефективним засобом є чай з кукурудзяних рил, його вживання на протяг двох тижнів дозволяє привести печінку в норму.
4
Буває й так, що печінку збільшується через метастазування злоякісної пухлини. В цьому випадку марно вдаватися до народних засобів, лікування має проходити під наглядом онколога. Ви можете проконсультуватися з ним з приводу призначення гепатопротекторів, наприклад, «Ессенціале».
5
Дотримуйтеся дієти, яка полягатиме в обмеженні трудноусваіваемие вуглеводів і жирів. Смажену і гостру їжу необхідно виключити, борошняні вироби також небажані. Харчування має бути дробовим (не менше 6 разів на день), перевагу слід віддавати їжі, приготовленої на пару.
Зверніть увагу
Симптоми. Іноді гепатомегалия не викликає ніяких симптомів. Якщо він є ознакою хвороб печінки, симптомами можуть бути. Діагностика. Для діагностики гепатомегалии лікар в першу чергу проводить пальпацію черевної порожнини - часто збільшену печінку можна відчути пальцями.
Корисна порада
Гепатомегалия і причини її появи. Гепатомегалия або збільшення печінки - це не захворювання, а тільки одна з ознак тієї чи іншої хвороби. Печінка - це велика фабрика з розкладання отрут і токсичних продуктів обміну на нетоксичні складові, які потім виводяться з організму з сечею та калом.