Як прибрати чорний колір волосся. Як позбутися від чорного кольору волосся народними засобами.

Волосся кольору воронячого крила виглядають дуже ефектно. Щоб зрозуміти це, досить пригадати іспанських жінок або циганок, в усі віки залучали чоловіків. Не дивно, що дівчата охоче фарбуються в чорний колір. Деякі з них потім шкодують про свій вибір, хочуть пофарбувати волосся на кілька тонів світліше. Але для цього їм необхідно спочатку позбутися чорноти.
Вам знадобиться
  • - смивка;
  • - доглядають бальзами;
  • - фарба для волосся.
Інструкція
1
Перш, ніж ви приступите до процедури освітлення, подумайте, чи потрібно це вам. Знебарвлення завжди негативно позначається на стані волосся: вони стають сухими, ламкими і втрачають блиск. Якщо у вас коротка стрижка, то чи має сенс йти на такі жертви? Краще почекайте, поки волосся відросте, а тоді вже фарбуйте їх як душі завгодно. Повірте, це найприйнятніший для вас варіант.
2
У тому випадку, якщо ви - володарка довгого волосся, чекати марно. Зверніться в салон краси або проведіть знебарвлення самостійно. Відвідайте спеціалізований магазин і купіть змивку для волосся. Врахуйте, що освітлюючі засоби бувають трьох видів: знебарвлюючі, натуральні і кислотні. Найбільш ефективні і, відповідно, небезпечні знебарвлюючі змивки. До речі, марка кошти також важлива. Купуйте продукцію відомих виробників, не женіться за дешевизною: пам'ятаєте, хто скупий - платить двічі.
3
Коли будете готові почати проведення процедури, уважно ознайомтеся з доданою до смивке інструкцією. Чітко дотримуйтесь її вказівкам, не сподівайтеся, що обійдетеся без них, оскільки навіть кошти, вироблені однією фірмою, можуть бути різні. Якщо з першого разу необхідний результат досягнутий не буде, скористайтеся смивкой повторно.
4
Коли від чорного кольору не залишиться ні сліду, не поспішайте радіти. Радіти будете пізніше, а для початку розробіть план догляду за своїм волоссям. Чи не розумійте ці слова буквально: чи не складайте список конкретних дій, а просто придбайте якісний шампунь для фарбованого волосся і бальзам, не лінуйтеся іноді робити особливі живильні маски і обполіскуйте волосся відваром цілющих трав. Коли волосся трохи відновляться, пофарбуйте їх в будь сподобалася колір. І ще, стежте за тим, щоб ваш раціон був збалансованим, адже в правильному харчуванні заставу здорового волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e2kkTcsh_I8