Як написати лист для одного англійською мовою. Лист другові англійською.

Кажуть, що лист як епістолярний жанр йде а минуле. Ніхто вже не запечатує в конверт списані листочки, що не наклеює марки і не відправляє листи поштою. Проте ми все ж продовжуємо писати листи, хоча і відправляємо їх найчастіше по електронній пошті. Написання листів має свої правила, яких потрібно дотримуватися, щоб виглядати гідно в очах співрозмовника.
Інструкція
1
Листи одного теж бувають різними: листи-привітання з яким-небудь торжеством, запрошення в гості, листи подяки та інформаційні листи, а також вибачення і співчуття. Може знайтися величезна кількість приводів, щоб написати лист другові.
2
В англійській мові є особливі звернення до людини, якій ви пишете і фрази, за допомогою яких лист закінчують. Вибір тієї чи іншої фрази залежить від ваших взаємин з одним. Лист почніть зі слів: dear, dearest або darling плюс ім'я адресата. Можна почати лист і просто з імені.
3
Крім знання певних фраз вам знадобиться знання поширених англійських імен і прізвищ, географічні назви англійською мовою та скорочення, використовувані в листах. Наприклад, такі скорочення зазвичай використовуються для днів тижня: Моn, Tues, Weds, Thurs, Fri, Sat, Sun і місяців: Jan, Feb, Aug, Sept, Oct, Nov, Dec.
4
Почніть перший абзац з посилання на останній контакт, подякуйте вашого співрозмовника. Вам допоможуть фрази: Thanks very much for your letter або It was great hearing from you again. Якщо ви довго не відповідали, то слід вибачитися, використовуючи фрази, наприклад, I'm sorry I have not written ... або Sorry it's been so long since I last wrote, but ... Поясніть причину.
5
Тіло листа має бути змістовним, щоб вашому другу хотілося прочитати його до кінця. Намагайтеся відповісти на всі питання вашого друга і самі задавайте якомога більше питань. Таким чином, ви підтримаєте інтерес до листування.
6
В кінці листа пошліться на наступний контакт з адресатом: I'm looking forward to seeing you (hearing from you), do write again soon або hope to hear from you soon. Закінчите лист однієї з фраз: Sincerely yours - щиро твій, yours faithfully (yours truly) - завжди відданий тобі, сordially yours - серцево твій, еver yours (аs ever або yours as always) - завжди твій, lots of love (kisses) - цілую, yours affectionately (lovingly yours) - люблячий тебе. І вам обов'язково дадуть відповідь!
7
Якщо ж у вас ще немає друга по листуванню, якому ви могли б писати англійською, то ви зможете його знайти на сайтах www.interpals.net, www.penpalgarden.com, www.penpalparty.com. Як правило, на цих сайтах пропонується зареєструватися і заповнити нескладну анкету.