Як знайти роботу з вищою освітою.

Якщо ви закінчили або закінчуєте вуз і стурбовані пошуком роботи, це цілком нормально. Вам належить непростий шлях, щоб знайти гідне і високооплачуване місце. Чим раніше ви почнете серйозно займатися цим питанням, тим швидше вас чекає позитивний результат. Є кілька порад, що вам потрібно робити і з чого почати.
Інструкція
1
Почніть з самопрограмування на успіх і роботу . Багато людей не можуть знайти робоче місце не тому, що його немає, а тому, що вони не шукають і не хочуть шукати. Зібравшись обдзвонювати фірми, робіть це не годину і не день, а до переможного результату, який вам підходить. Багато хто, зробивши п'ять невдалих дзвінків, кажуть, що так буде скрізь і що роботи немає. Або йдуть на співбесіду в три компанії і скрізь провалюються і знову ж кажуть що все - роботи немає. Запам'ятайте - це позиція невдах. І ні в комі разі не чиніть так само.
2
Відвідайте всі доступні біржі праці. Найпершим і простим кроком може бути реєстрація на біржі. Це можуть бути не тільки державні відділи, але також і приватні агентства. Цілком можливо, що поки ви шукайте роботу самостійно, за вас це зроблять, причому швидко і безкоштовно.
3
Розішліть своє резюме. Не варто чекати, поки вас знайдуть. Краще встигнути заявити про себе самостійно, причому не варто розглядати тільки ті компанії, які офіційно шукають співробітників. Розсилайте свої документи в будь-які місця, де ви хотіли б працювати. Місць розсилки повинно бути не менше 25, а якщо він і ще більше, так тільки краще.
4
Записуйтесь на співбесіди. Не варто чекати, поки вам самим дадуть відповідь на лист. Через дня 3-4 зателефонуйте самі і дізнайтеся результати прочитання резюме або перегляду портфоліо. Запишіться на прийом у всі компанії, в яких вами зацікавилися на різний час і сходіть скрізь, навіть якщо першу співбесіду було вдалим.
5
Підбирайте роботу виходячи не тільки з нинішніх умов і заробітної плати, а й також можливості кар'єрного зростання і додаткових переваг. Пам'ятайте, що краще почати з меншої суми, з можливістю "вирости", ніж стабільно працювати за середню зарплату.
Корисна порада
І головне, ніколи не влаштовуйтеся на місце, яке вам не цікаво чи не подобається. Яка б не була зарплата, не отримуючи задоволення від роботи, ви не зможете відчувати себе задоволеним і радісним.
Знайти роботу в Бостоні, як в інших містах США, росіянину непросто, але можливо. Тим більше, якщо ви професіонал з хорошою освітою і великим досвідом, що знає англійську мову. Для успішного працевлаштування в Бостоні потрібно враховувати специфіку складання резюме в США, технології пошуку роботи, а також користуватися сайтами, на яких розміщують вакансії компаній Бостона.
Інструкція
1
Найважливіше при пошуку будь-якої роботи - правильно складене резюме. Майте на увазі, що в США вимоги до резюме дещо інші, ніж у Росії. Обов'язково варто вказувати не тільки свій досвід роботи, але і свої хобі, участь у житті вузу (особливо якщо ви недавній випускник), все коли-небудь пройдені курси. Пам'ятайте, що американці дуже цінують активність кандидата і різнобічні інтереси.
2
Пишіть в резюме тільки правду. Якщо, приміром, ви вкажете, що маєте досвід роботи в продажах, а потім з'ясується, що його у вас не було, то ви підірвете довіру до себе.
3
Скористайтеся сайтами з пошуку роботи в США і сформуйте для себе список бостонських фірм, у яких би вам хотілося працювати. Перед тим, як відправляти резюме на ту чи іншу вакансію або у фірму, пишіть супровідний лист, який повинен містити коротку інформацію про вас і причини, з яких ви хочете працювати в конкретній компанії.
4
Бостон - велике місто з великою кількістю російськомовного населення. Якщо у вас там є знайомі, то спробуйте спочатку звернутися до них. Зрозуміло, це не виключає розсилки резюме по зацікавила вас бостонським компаніям, однак буде великим плюсом. Якщо хтось порекомендує вас, то ваші шанси знайти роботу збільшаться.
5
Те, що Бостон великий і інтернаціональне місто, підвищує ваші шанси як іноземця знайти роботу. Але для будь-якої роботи вам знадобляться дуже хороші знання англійської мови. Якщо ви претендуєте на високу посаду, але ваш англійський можна назвати ідеальним, то вам доведеться пройти експрес-курси або задовольнятися нижчим рівнем і низькою оплатою. Незважаючи на те, що Бостон вважається одним з найменш постраждалих під час кризи міст, середній час пошуку роботи для будь-якого фахівця займає близько 2 місяців. Іноземці часто шукають роботу довше.