Як грати на барабанній установці.

Якщо ви вирішили осягати світ музики через барабанну установку, відразу можете себе вважати білою вороною. Незважаючи на те, що поняття нот і тональностей існує і в барабанної грі, інструмент "працює" на інтуїції. Єдине, що вам знадобиться, щоб освоїти цей інструмент, це здатність відчувати ритм і маленька інструкція.
Вам знадобиться
  • навчальна література, інтернет, метроном
Інструкція
1
Купуйте книжку з поясненням азів. Щоб зрозуміти, як взагалі відбувається процес гри на ударних і вивчити основні стійки і руху, вам буде достатньо всього однієї книги. Всі вони приблизно однакові і розрізняються лише стилем викладу і порядком тем. Тому виберіть одну з вподобаних і уважно її прочитайте.
2
Почніть відбивати ритми. Як тільки ви дізналися з книги, як що називається і чим взагалі вам належить займатися, слід почати відпрацьовувати ритм. Купуйте метроном собі в допомогу. Зовсім не важливо, яка це модель і скільки він буде коштувати. Для початку підійде абсолютно будь-який. Підключіть до нього навушники, щоб звук барабанів не заглушають метроном, і починайте відбивати доступні вам ритми абсолютно на будь-яких частинах барабанної установки.
3
Вчіться підключати в цей процес ногу. Басовий барабан, по якому ви б'єте педалькой, один з найбільш непростих для освоєння. Намагайтеся відраховувати окремо удари для основної партії і в голові додатково вести рахунок для басового барабана. Рясні тренування дадуть необхідний результат.
4
Переглядайте навчальні відео і повторюйте те, що побачите. В інтернеті ви знайдете масу відео, де професійні барабанщики розігрують партії з відомих пісень або просто гарні барабанні партії. Переглядайте і повторюйте за ними, це дозволить вам набити руку і звикнути до повноцінної грі, а не просто постукування по барабанах.
5
Купуйте для домашніх тренувань навчальну установку. Багато стикаються з проблемою місця зберігання барабанів. А також далеко не всі сусіди поставляться з розумінням до ваших уроків. Гумова навчальна установка допоможе з обома проблемами. Вона не створює зовсім ніякого шуму, а займає вкрай мало місця. На початковій стадії - це кращий варіант.