Як намалювати орка.

Зелені, великі і брутальні. Можна вважати, що словесний портрет орка на цьому завершено. Якщо ж ви хочете візуалізувати цей образ на комп'ютері або папері, то доведеться докласти чимало зусиль, щоб передати всі дрібниці цієї дивовижної войовничої раси. Дотримуйтесь наступних порад, і в результаті ви отримаєте свого прекрасного представника зухвалого роду.
Інструкція
1
Передайте атмосферу, навколишнє справжнього орка . Пам'ятайте, що якщо поритися в легендах, орки - це люди, змішали свою кров з кров'ю демонів. Від цього і варто відштовхуватися. Замальовка не відрізняється від зображення звичайної людини. Тому сміливо малюйте замальовку як для зображення звичайного воїна. Єдина відмінність - це велике зростання і досконала мускулатура рук і ніг. Далі починаються демонічні відмінності.
2
Нижня щелепа трохи витягнута і більш масивна, ніж у людини - якщо ви подивіться на щелепи алігатора або ящера комодо, то зрозумієте, про що йде мова. Колір шкіри орка прийнято зображати зеленим, проте зустрічаються і червоношкірі "варіанти".
3
Починайте зображати одяг. Як правило, орки, подібно воїнам-Берсерк, не носять важкі захисні обладунки, які закривають все тіло. Основним захистом є наплечники, захист стегон і колін і сталеві наручи для відбиття ударів. Крім цього на орке можна зобразити звичайний одяг. Як правило, це різні хутра вбитих у бою тварин.
4
Зверніть уваги на очі. Незважаючи на нелюдський, лютий і велетенський вигляд, очі орка завжди людяні. Навіть зображуючи орка в бою, лють, що зберігається в них, цілком людського роду і мало відрізняється від тієї, що зображується на обличчі людських вояк.
5
Чи не зображайте орків дурними. По-перше, орк повинен лякати, а дурість не може бути страхітливою, по-друге, міф про дурість орків перебільшений і якщо почитати розповіді, з ними пов'язані, серед них багато шаманів і пророків, які були набагато мудріші й досвідченіші, ніж представники інших рас. Але при цьому до галантних кавалерів їм далеко. Це не та раса, яка стала б проводити пишні бали і ставити музичні постановки.
Корисна порада
Завжди зображайте орка зі зброєю в руках. Орк, подібно спартанцю, народжений для битви. Тому зображати орка без його вірного сокири або іншого важкого предмета навряд чи доречно, хоча і можливо, в залежності від ситуації.