Як навчитися малювати динозаврів.

Щоб навчитися малювати динозаврів будь-який з ер, вам знадобиться всього лише книжка-енциклопедія про цих тварин або інтернет. Далеко не з першого разу у вас вийде повноцінний динозавр, однак пробувати потрібно знову і знову, і в результаті у вас все вийде.
Інструкція
1
Почніть змальовувати динозаврів з книжок і картинок. Це сильно спростить процес навчання. Змальовуючи з інших зображень, ви зрозумієте основи будови динозаврів , розташування їхніх очей і багато інших дрібниць, які так чи інакше будуть потрібні вам надалі самостійному малюванні.
2
Звертайте увагу на дрібниці, а саме на те, як розташовані зуби, як побудовані руки у хижаків і пропорції тіла різних видів динозаврів . Все це при постійній практиці щільно закріпиться у вашій пам'яті, і ви зможете без сторонніх зображень спокійно відтворювати найдрібніші подробиці того чи іншого виду.
3
Набейте руку в зображенні основного тіла. Перш ніж приступити до практики в зображенні шкіри, потертостей на панцирі та інших додаткових речей, навчитеся швидко і без похибок малювати основу. Можете зображати невеликих полумультяшних динозавриків начебто динозавра Дінка і тому подібних. Після того як ви повністю опануєте зображенням пропорційного тіла динозавра, приступайте до дрібниць.
4
Малюйте якомога більше. У вмінні малювати складки на шкірі і накладати тіні на динозавра важлива лише практика. Завантажуйте різні картинки одного того ж виду динозаврів , експериментуйте з товщиною олівця або натиском пера на планшет. Методом проб і помилок незабаром ви зможете легко визначати, як саме в якій ситуації потрібно зобразити освітлення, тіні, напруга і багато іншого.
Корисна порада
Почніть з травоїдного виду динозаврів диплодоків. Це дуже милий і простий екземпляр, який чудово підійде для новачків. Як тільки вам захочеться більшого, спробуйте намалювати трицератопса. Він має складну будову черепа, що змусить вас повозитися, щоб красиво його зобразити.
Багато хто з нас в дитинстві були любителями величезних доісторичних ящерів. Особливий трепет викликав тиранозавр рекс, один з найбільших хижаків, що існували на нашій планеті. Його-то ви сьогодні і навчитеся малювати.
Вам знадобиться
  • Олівець, папір.
Інструкція
1
Перший крок - найважливіший, адже від нього залежатиме те, що вийде в кінцевому підсумку. Полягає він у тому, щоб знайти потрібні форми і намітити загальну позу майбутнього динозавра. Ні про яку акуратності тут не варто навіть думати, просто вільними легкими рухами намагайтеся накидати те, що уявляєте у себе в голові. Будьте сміливіше, шукайте форми і лінії, якими захочеться милуватися.
2
Тепер отриманий "каркас" коштує оживити. Намалюйте всі частини тіла там, де вони повинні розташовуватися. Можете щось поміняти, якщо вам здається, що від цього сприйняття малюнка зміниться в кращу сторону. Експериментуйте, шукайте ідеї.
3
Заключний етап. Видаліть початковий ескіз і додайте дрібні деталі, які підкреслять мускулатуру динозавра і нададуть динаміки його руху.
Корисна порада
Дуже корисно подивитися на фотографії скелетів динозаврів, щоб краще зрозуміти як вони були влаштовані. Так як збереглися тільки скам'янілі скелети цих ящерів, їх шкуру ви можете малювати абсолютно будь-який, на ваш смак, адже ніхто не знає які вони були зовні.