Як намалювати спортивну машину.

Швидкість, азарт і краса - три відмітні риси спортивного автомобіля. Щоб передати їх на папері, потрібно трохи часу і звичайно, бажання. Якщо у вас є і те, і інше, то можна приступати.
Інструкція
1
Визначтеся з видом машини і намалюйте її основу. Можливо, це спортивна двухдверная модель, а може спортивний позашляховик. У кожному разі намалюйте каркас машини, приблизне розташування коліс, дверей та інших великих деталей. Щоб малюнок був максимально реалістичним, при малюванні дивіться на фотографії оригіналу. Це допоможе вам з передачею пропорцій, а в подальшому і дрібниць.
2
Починайте промальовувати дрібниці. На цьому етапі вже стає зрозуміло, що це саме спортивна машина. В першу чергу це спортивні покришки, спойлер, а також обвіс і спортивні наклейки. Зверніть увагу, що передній бампер спортивної машини, як правило, трохи випирає, і навіть якщо бічні і задні панелі дуже органічно вписуються в авто, то перед завжди трохи витягнуть вперед. Саме ця деталь так сильно впадає в очі, коли бачиш спортивну машину , і це привід намалювати її саме такою.
3
домальовують залишки дрібниць. Тут вже необов'язково копіювати картинку. Це можуть бути відблиски крісел, що видніються крізь скло, ручки на двері, вихлопна труба і дрібниці, зображувані на колесах.
4
Наповніть автомобіль швидкістю. Щоб машина здавалася більш реалістичною, зобразите її їдучої, для чого трохи розтягніть тінь під колесами і вздовж задньої частини автомобіля. Трохи розітріть тінь, щоб вийде ефект розмиття або нанесіть його штучно, якщо ви малюєте на комп'ютері, через функцію "Motion Blur".
5
Надайте машині колір і об'єм. При розмальовуванні пам'ятайте про ваших малюнках і наклейках, які ви нанесли на машину . Простежте, щоб основний колір і поєднання наклейок виглядали гідно і автомобіль не був схожий на цирковий вагончик. Якщо ж автомобіль має матовий і однорідний колір, пограйте з тінями, щоб додати автомобілю обсяг. Знову ж ви можете легко поекспериментувати з функцією розмиття або зробити це самостійно за допомогою олівців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2fV_lgz6lQs
Корисна порада
Якщо поки ви не дуже добре малюєте тіні, то спробуйте спочатку малювати твердими олівцями, а потім вже обвести м'якими, якщо досягнете хорошого результат.