Як зняти нарощені нігті.

Якісне та безпечне зняття в салоні нарощених нігтів коштує грошей. Більшість дівчат намагаються позбутися їх власними силами. Вони фактично «відривають» штучний матеріал від натуральних нігтів. А як правильно знімати нарощені нігті ?
Інструкція
1
Спосіб зняття безпосередньо залежить від того, з якого матеріалу викладені штучні нігті . Тому ще при нарощуванні поцікавтеся у майстра, що він використовує: акрил або гель.
2
Для того, щоб зняти акрилові нігті , спочатку необхідно прибрати їх довжину. "Відкусите" вільний край спеціальними щипцями для нарощених нігтів. Потім можна сміливо приступати до видалення штучного матеріалу, що залишився на руках. У салонах фахівці акрилові нігті знімають за допомогою рідини, яка спеціально призначена для таких процедур, і яка має властивість розчиняти акрил.
3
Цілком природно, що не в кожного вдома стоїть пляшечку з такою рідиною. Замість неї можна використовувати звичайний ацетон. Нігтям він завдасть шкоди не більше, ніж та рідину. Візьміть ватний диск. Ретельно змочіть його в ацетоні. Після цього до штучного нігтя прикладіть тампон. Кінець пальця разом з ватою загорніть в шматочок фольги. Це є запобіжним засобом, щоб не надихатися шкідливими парами ацетону. Повторіть цю процедуру для всіх пальців. Потім почекайте 10 хвилин. За цей проміжок часу, акрил розчиниться і стане м'якою кашкою. Її можна легко видалити з нігтів.
4
Гелеві нігті зняти складніше. Ацетон в цій справі вже не допоможе. Вам буде потрібно пилка, абразивність якої становить 100-150 грит. Таку пилку використовують тільки для штучного матеріалу. Нею спиляєте штучні нігті . Робіть це повільно, видаляючи матеріал шар за шаром. Перед початком роботи так само необхідно прибрати довжину. Це значно прискорить процес. Але просидіти за цим копіткою заняттям все одно доведеться не менше години. Зняття гелевих нарощених нігтів можна проводити і за допомогою спеціальних машинок. Вони забезпечені різними насадками, за допомогою яких всього за 15 хвилин можна дбайливо зняти всі нігті .
Правильне зняття нарощених нігтів необхідно для збереження здоров'я своїх власних. Процедура ця не дуже приємна, але сам собою акрил з нігтів не зійде, тому доведеться трохи потерпіти.
Вам знадобиться
  • - манікюрні ножиці;
  • - пилки для нігтів з різним ступенем абразивності;
  • - чистий ацетон;
  • - 10 смужок з алюмінієвої фольги;
  • - 10 ватних кульок;
  • - паличка для кутикули;
  • - полірування;
  • - оливкова олія або крем для нігтів
  • - лікувальний лак для нігтів і кутикули.
Інструкція
1
Перевага акрилових нігтів над гелевими в тому, що їх можна зняти шляхом розм'якшення ацетоном. Це їх властивість і використовуйте. За допомогою щипців або манікюрних ножиць зріжте акрил максимально коротко - чим менше штучного матеріалу залишиться, тим швидше ви зніміть його залишки з власного нігтя. Кінчики акуратно підпиляєте, рухаючи пилою в одному напрямку.
2
10 кульок з вати по числу нарощених нігтів змочіть в ацетоні. Прикладіть просочений розчинником кульку до акриловому нігтю, вату притисніть і обмотайте кожен ніготь смужкою фольги. Чим щільніше буде прилягати фольга, тим краще. Повторіть дану процедуру ля всіх нігтів
3
Після півтора годин, ніяк не раніше, зніміть фольгу з усіх пальців. Візьміть дерев'яну паличку, яку зазвичай використовуєте для обробки кутикули, і дуже акуратно зіскоблити розм'якшений акрил зі свого нігтя.
4
Усі залишки акрилових нігтів приберіть за допомогою поліровок - спочатку використовуйте більш грубу, а в кінці саму делікатну. Це дозволить не тільки позбутися від накладних нігтів повністю, але й призведе поверхню вашого власного нігтя в порядок. Тільки не перестарайтеся - ніготь під акриловим складом отже тонкий після процедури нарощування.
5
Закінчите процедуру заходом по відновленню структури нігтів. Масажними рухами втирайте в нігтьову пластину оливкова олія або крем для рук з екстрактом арніки. Надалі повторюйте втирання лікувального складу по три рази на день протягом декількох тижнів. Так ви не допустите розшарування, обламування нігтів і збережіть їх гладкими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eYpu4leDFSE
Корисна порада
Ні з якихось причин не намагайтеся відірвати або обдерти накладні нігті. Вони настільки міцно зрослися з вашими натуральними, що подібне звернення може запросто завдати шкоди аж до їх загноения і отпадиванія.