Як прибрати тінь в фотошопі. Як прибрати тінь на фото в фотошопі.

Фотошоп - багатофункціональна програма для обробки фотографій і ретуші. Зокрема, Фотошоп значно допоможе вам, якщо потрібно видалити або згладити надмірно різкі тіні в фотографіях - з його допомогою згладжування тіней буде простим і швидким процесом.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте крупне портретне фото, в якому вимагається пом'якшити тіні.
2
Оберіть найбільш різку і затемнену область на фотографії. Виберіть на панелі інструментів «magic wand» (чарівну паличку) і клацніть на темній області. Після того, як вона виділиться, натисніть на ній правою кнопкою і виберіть пункт «Feather» з параметром 30. Скопіюйте виділення на новий шар, зайдіть в рівні (Levels) і витягніть показники, щоб освітлити зображення. Після цього зніміть виділення.
3
осветляющих тінь так, щоб вона виглядала реалістично. Чи не ліквідуйте її зовсім - надто осветленная тінь не виглядає достовірно. Тінь після освітлення може володіти не зовсім реальним відтінком - наприклад, жовтуватим або зеленуватим.
4
Відкоректуйте за допомогою кольорокорекції основний тон тіні.
5
Знову виділіть область з тінню, растушуйте за допомогою пункту «feather» при параметрі 20, після цього скопіюйте виділення на новий шар.
6
Є два способи корекції кольору тіні. Зайдіть в «Hue \ Saturation» і посуньте повзунки жовтого до червоного так, щоб в тіні зник зайвий зелений відтінок. Ще один спосіб - робота з меню «Selective Color», де також змінюється відтінок жовтого.
7
Додатково відкоригувати тінь ви можете за допомогою інструментів «Burn» або «Dodge» - залежно від того, вимагається освітлити або затемнити ще більше область тіні. М'якої пензлем і вибраним інструментом проведіть по місцях, які потрібно пом'якшити і освітлити.
8
Добийтеся необхідного ефекту, поки фотографія не буде повністю задовольняти вас, а все різкі елементи будуть згладжені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fJLNjoaVBpk
Зверніть увагу
Якщо тінь слабка, її можна прибрати на низьких частотах. якщо ж сильна, і в ній втрата інформації фото - то що не роби, буде ненатурально і некрасиво.
Корисна порада
Занадто насичена тінь на обличчі людини може зіпсувати навіть саму вдалу фотографію. Прибрати її зовсім або трохи освітлити можна тільки в програмі Photoshop. В меню «Зображення» знайдіть рядок «Корекція», потім «Світла і тіні». У вікні скоректуйте кількість тіні, рухаючи стрілку в праву сторону.